Zuno Spořící účet

Poskytovatel karty:Zuno bank AG
Výnos:až 2 % p.a.
Vedení účtu:zdarma
Minimální zůstatek:není určen
Počáteční vklad:není určen
Vlastnosti účtu:
  • jeden z nejlepších úroků
  • vedení účtu zdarma
  • automatické převody na spořící účet
  • ovládání účtu přes internet
 

Zuno Spořící účet bez vázanosti

Zuno banka má spořící účet bez vázanosti, který vám ale založí až po zřízení běžného účtu v bance. Nabízí zhodnocení úspor solidních do 2 % ročně. Samozřejmostí je elektronické bankovnictví k účtu. Samotný účet si můžete zřídit v pohodlí domova online přes internet a finální smlouvu vám poté doručí bankovní kurýr.

Peníze máte k dispozici k vybrání kdykoliv bez předchozího nahlášení a bez poplatků či penále. Banka láká klienty na to, že úroky připisuje denně a protože je zaokrouhluje směrem dolů, tak při malých částkách neplatí daň. Úrok vám přitom připíše celý, můžete tak u částky do 127 500 korun získat až dalších 0,3 procenta na úrocích.

Přehled o Zuno spořícím účtu můžete mít také díky službě SMS Plus, jenž vám na mobil zasílá informace o všech platbách přes účet, ale i informace například o blížícím se konci vkladu. Za tuto službu můžete platit měsíčně 18 korun nebo ji mít mít zdarma k účtu Plus, který stojí měsíčně 68 korun. Všechny další platby pak budete mít zdarma, včetně výběru z bankomatu Raiffeisen nad 1000 korun.

Služba Autopilot dokáže přesouvat vaše peníze podle nastavených limitů ze spoření na běžný účet a zpátky. Přitom máte peníze k dispozici vždy, když je potřebujete. K účtu Plus ji přitom máte k dispozici zdarma. Ke zřízení účtu vám stačí občanský průkaz. Cizinci musí předložit cestovní pas nebo další doklad, který prokáže jejich totožnost.