Účet eMax od mBank

Poskytovatel karty:BRE Bank S.A.
Výnos:až 2 % p.a.
* při nesplnění podmínek je úrok jen 0,4 %
Vedení účtu:zdarma
Minimální zůstatek:není určen
Počáteční vklad:není určen
Vlastnosti účtu:
  • solidní zhodnocení vkladů
  • vedení účtu zdarma
  • ovládání účtu přes internet
  • můžete sami zvolit jméno svého účtu
 

Účet eMax od mBank, ideální řešení na menší úspory

Spořící účet u mBank se jmenuje eMax a eMax Plus a při splnění určitých podmínek nabízí solidní zhodnocení úspor do 2 % ročně. Jinak je ale toto zhodnocení naopak menší, aktuálně 0,4 %. Vyšší zhodnocení ve spořícím účtu eMax Plus dosáhnete, pokud bude váš zůstatek na účtu nebude vyšší než 100 tisíc korun a zároveň objem plateb kreditními nebo debetními kartami přesáhne měsíčně 4 tisíce korun.

Samozřejmostí je bezplatné elektronické bankovnictví k účtu. Samotný účet si můžete zřídit v pohodlí domova online přes internet. Finální smlouvu vám poté doručí bankovní kurýr. Peníze máte k dispozici k vybrání kdykoliv, bez předchozího oznámení a případných poplatků nebo penále.

Peníze můžete v internetovém bankovnictví sami převádět mezi účty u mBank. Současně můžete mít zřízeny až čtyři účty eMax Plus nebo eMax, ale pouze pro jeden je umožněno žádat zvýhodněnou sazbu úroku 2%. Vedení účtu je zdarma, neplatíte navíc jednu odchozí platbu v měsíci, další už jsou zpoplatněny, jiné skryté poplatky zde nejsou.

Zajímavostí je, že si sami můžete zvolit název svého účtu. Ke zřízení účtu vám stačí občanský průkaz a věk minimálně 18 let. Cizinci musí předložit cestovní pas nebo další doklad, který prokáže jejich totožnost.