Spořící účet Axa bank

Poskytovatel karty:Axa Bank Europe
Výnos:až 2,3 % p.a.
Vedení účtu:zdarma
Minimální zůstatek:není určen
Počáteční vklad:není určen
Vlastnosti účtu:
  • solidní zhodnocení vkladů
  • vedení účtu zdarma
  • ovládání účtu přes internet zdarma
  • můžete sami zvolit jméno svého účtu
 

Spořící účet Axa bank, vaše spolehlivá investice

Axa bank má v nabídce spořící účet se solidním zhodnocení úspor do 2 % ročně a navíc připsaným bonusem, kdy se na konci každého roku úročí zvlášť 0,3 ze zůstatku na účtu. Samozřejmostí je bezplatné elektronické bankovnictví k účtu. Samotný účet si můžete zřídit v pohodlí domova online přes internet. Finální smlouvu vám poté doručí bankovní kurýr.

Nezvyklé je, že při zřízení účtu nemusíte vložit žádný vklad, pokud byste nevložili nic ani po 6 měsících, tak by se teprve účet sám zrušil. Peníze můžete v internetovém bankovnictví sami převádět mezi účty u Axa bank, můžete si nastavit i trvalé příkazy na platby z účtu.

Ke svému účtu máte možnost výhodně získat Pojištění pro případ smrti následkem úrazu. V případě vašeho úmrtí by Axa bank v rámci plnění vyplatila částku ve výši zůstatku na vašem Spořicím účtu. Zajímavostí je, že si sami můžete zvolit název svého účtu. Ke zřízení účtu vám stačí občanský průkaz a věk minimálně 18 let. Cizinci musí předložit cestovní pas nebo další doklad, který prokáže jejich totožnost.