Air bank TOP 3 Garance

Poskytovatel karty:Air bank a. s.
Výnos:až 2,5 % p.a.
Vedení účtu:zdarma
Minimální zůstatek:není určen
Počáteční vklad:1 Kč
Vlastnosti účtu:
  • výborné zhodnocení vkladů
  • vedení účtu zdarma
  • ovládání účtu přes internet
  • virtuální obálky pro jednoduché spoření
 

Air bank TOP 3 Garance, nejvýhodnější spoření v Česku

Spořící účet nové Air Bank se jmenuje TOP 3 Garance a nabízí solidní zhodnocení úspor do 2,5 %. Banka už názvem garantuje, že tento úrok bude vždy mezi třemi nejlépe úročenými účty v České republice, momentálně je z bankovních společností dokonce tím nejvýhodnějším.

Samozřejmostí je bezplatné elektronické bankovnictví k účtu. Samotný účet si můžete zřídit v pohodlí domova online přes internet. Peníze můžete vybrat nebo přesunout kdykoliv, bez předchozího oznámení a případných poplatků nebo penále. Air Bank na svých webových stránkách zavedla speciální aplikaci, která vám pomocí virtuálních obálek jednoduše ukáže, kolik už máte na vašem spořícím účtu nastřádáno na určitý produkt a kolik měsíců případně ještě budete muset spořit. Můžete si založit celkem tři spořící účty a mohou být vedeny v korunách, ale i v dolarech nebo eurech.

Pokud chcete vedení účtu zdarma (služba Malý účet), tak budete platit 5 korun za odchozí platby a případně 25 korun za výběry z bankomatu. Pokud byste se rozhodli pro volbu Velký účet za 150 korun měsíčně, tak máte všechny běžné platby zdarma, kromě například plateb v zahraničí a ze zahraničí.

Ke zřízení účtu přes internet budete potřebovat naskenovaný nebo ofocený občanský průkaz a výpis z účtu u jiné banky, také druhý doklad totožnosti a musí vám být minimálně 18 let. Potvrzení o zřízení vám přijde na mobilní telefon a poté už budete moci svůj účet používat. Cizinci musí předložit cestovní pas nebo další doklad, který prokáže jejich totožnost.