Půjčka Vitacredit

 • rychlá půjčka od 50 000 Kč
 • vyřízení po telefonu nebo internetu
 • s možností prodloužení
Poskytovatel
Vitacredit s.r.o.
Doba splácení
6 až 120 měsíců
Výše půjčky
od 50 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • úvěr lze použít na konsolidaci dluhů
 • žádost pohodlně přes internet
 • možnost prodloužení splátek na více měsíců
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • u manželů podpis od obou
 • ručení nemovitostí
Co budete potřebovat
 • občanský průkaz
 • příjem za poslední 3 měsíce
 

Půjčka Vitacredit s ručením nemovitostí

Nakupily se vám dluhy, hrozí exekuce nebo prostě potřebujete rychle větší finanční pomoc? Pak je tu pro vás půjčka od Vitacredit, která nabízí nebankovní úvěry s ručením nemovitostí v podobě dvou produktů. VITA úvěr NEMOVITOST, VITA úvěr NEMOVITOST FLEXI a navíc pro podnikatele je tu možnost Ručení komerčními objekty a pozemky.

Zkušenosti s půjčkou Půjčka Vitacredit

Michal R., Praha

Michal R., Praha

Hrozila mi exekuce a nevěděl jsem, co dál. Náhodou jsem se dozvěděl na www.pujcky.info o možnosti půjčky od Vitacredit. Kontaktoval jsem jejich specialistu a ten mi individuálně pomohl najít řešení.

 
 
Pavla R., Zlín

Pavla R., Zlín

Zadlužila jsem se při neúspěšném pokusu o vlastní podnikání. Ve společnosti Vitacredit mi pomohli nastalou situaci řešit. Rozebrali se mnou můj problém a ušili řešení přímo na míru.

 
 

Podmínky získání půjčky

Zažádat o půjčku může každý od 18 let a to jednoduše pomocí online formuláře. Potřeba bude občanský průkaz a příjem za poslední 3 měsíce. List vlastníka nemovitosti si společnost Vitacredit zajistí sama. Pokud máte nemovitost v zástavě banky nebo soukromého věřitele, nezoufejte. Jestliže zůstatky úvěru nepřevyšují 50%, máte možnost, po předložení zůstatku všech úvěrů, půjčku stále získat. V případě, že nemovitost je majetkem manželů, musí oba manželé podepsat úvěrovou dokumentaci.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku   

Vlastnosti Flexi půjčky

Vitacredit úvěry vám pomohou vyřešit vaše exekuce, zástavy nebo refinancování či konsolidaci několika menších půjček a dluhů u jiných společností. Půjčky jsou určeny fyzickým a právnickým osobám, které mají možnost ručit nemovitostí a potřebují větší finanční výpomoc. Peníze získáte bezhotovostně na účet a můžete ručit i nemovitostí s jiným vlastníkem, ten však musí samozřejmě souhlasit se zřízením zástavního práva na nemovitost. Můžete očekávat rychlé a vstřícné jednání a individuální přístup ke každé žádosti. Ani registr dlužníků nemusí být nepřekonatelná překážka. Vitacredit si vede svůj vlastní registr, který je pro ně rozhodující pro schválení půjčky.

VITA úvěr NEMOVITOST vám nabízí částku od 50 000 Kč výše se splatností 12 až 120 měsíců.

NEMOVITOST FLEXI je od 100 000 Kč a dobou splatnosti 6 až 12 měsíců s možností prodloužení. Navíc zde nejprve splácíte měsíčně pouze úroky a úplatu, a teprve v poslední splátce splatíte poslední měsíční úrok spolu s jistinou.

O společnosti Vitacredit

Společnost Vitacredit působí v Česku od roku 2010 a zabývá se poskytováním nebankovních půjček s ručením nemovitostí a také obchodem s nemovitostmi. Vitacredit s.r.o.má sídlo v Olomouci na Třídě Svobody 1194. V současnosti nabízí klientům tři druhy půjček, nejznámější z nich je Flexi úvěr.