SMS půjčky, rychlé a jednoduché

Poskytovatel Doba splácení Výše úvěru Další informace  

Půjčka Ferratum

7 až 45 dnů 500 Kč

10 000 Kč
  • Doložení příjmu:  Ne
  • Kontrola registru dlužníků:  Ne
  • Ručitel:  Ne
Chci půjčku Více info  

Kredia půjčka

15 dnů 1 000 Kč

4 000 Kč
  • Doložení příjmu:  Ne
  • Ručitel:  Ne
Více info  
 > zobrazit další půjčky

SMS půjčky, nejrychleji získané peníze

Jako SMS půjčky se označují takové úvěry, které si lze sjednat pomocí mobilního telefonu zasláním textové zprávy, po níž vám daná společnost zašle peníze prakticky okamžitě hned na účet. Zpravidla jde o půjčky rychlé označované také jako finská půjčka.

Některá rychlá SMS půjčka jde získat i bez nahlížení do registrů. Tyto společnosti se totiž jistí tak, že vám poprvé vždy půjčí jen menší částku do 2 000 korun, až při jejím splacení můžete žádat o více korun, například 3 000, 5 000 nebo až 10 000 korun. Zažádat si o tuto půjčku můžete dnes kromě telefonu i online přes internet.

České rychlé SMS půjčky jsou určené pro občany České republiky od 20 do 65 let a poskytují je společnosti Ferratum a ViaSMS. Jejich peníze máte při opakovaném úvěru do několika hodin na bankovním účtě, ale rychlé je i splácení. Doba vrácení peněz se pohybuje od jednoho týdne do jednoho měsíce. Za poplatek si můžete nechat splátku o další měsíc odložit.

Půjčky přes SMS jsou zdánlivě bez poplatku, až na to, že tady poplatek vlastně zastupuje úrok, který oficiálně není vybírán. Mají sice vysoké RPSN (roční procentní sazba nákladů), ale přesto jsou SMS půjčky u lidí oblíbené, protože jsou jednoduché, snadno dostupné bez registru a navíc rychlé.