Půjčka Provident

Půjčka Provident

 • rychlá hotovost až do 80 000 Kč
 • bez ručitele a na cokoliv
 • bez skrytých poplatků
Poskytovatel
Provident Financial s.r.o.
Doba splácení
45 až 60 týdnů
Vlastnosti půjčky:
 • rychlost poskytnutí půjčky
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • nemusíte mít účet v bance
 • k dispozici pro každého nad 18 let
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • zhodnocení obchodním zástupcem
 • možnost splácení
Co budete potřebovat
 • průkaz totožnosti
 • doklad o trvalém příjmu
 

Půjčka Provident

Půjčka Provident je pro ty, co potřebují rychle finanční pomoc, ať už je na cokoliv. V případě nutnosti vám jsou peníze odeslány již do několika hodin od podpisu smlouvy. Samotná půjčka je pak s jasnou smlouvou a bez skrytých poplatků. Neplatíte nic ani za vyřízení. Bez ručitele a důvodů získáte 4 000 Kč až 80 000 Kč.

Zkušenosti s půjčkou Půjčka Provident

Matouš M., Plzeň

Matouš M., Plzeň

Opakovaně jsem si půjčoval menší částky od Providentu a jednání bylo vždy seriózní a rychlé. Kdybych měl pokaždé trávit čas na přepážce, ztratil bych spoustu času. Tady jde vše zařídit online z pohodlí domova.

chci také půjčku  
 
Mirek V., Liberec

Mirek V., Liberec

Potřeboval jsem rychle půjčit několik tisíc a nechtělo se mi složitě něco vyřizovat nebo někam chodit. Proto jsem využil jednoduchý online formulář společnosti Provident. Obratem mě kontaktovali ohledně dalších informací a za chvíli jsem už měl hotovost v ruce.

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

K vyřízení potřebujete průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o tom, že máte trvalý příjem. Může být také vyžadováno potvrzení o sociálním pojištění. Smlouva samotná je pak velmi přehledná a bez skrytých kliček a komplikací. Žádost o půjčku můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého formuláře na internetu a obratem obdržíte telefonát s předběžným rozhodnutím, nebo můžete zavolat na klientskou linku, která je pro vás k dispozici od pondělí do pátka.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

Vlastnosti půjčky Provident

Výhodou Provident půjčky od Providentu je rychlost, díky online vyřizování a nepotřebnosti ručitele. Půjčka je určena osobám starším 18 let, jak zaměstnancům se stálým příjmem, tak i ženám na mateřské dovolené, důchodcům a dokonce i pokud vám byla v minulosti půjčka odmítnuta nebo jste byl právně odsouzen. Provident zvažuje všechny žádosti podle vaší aktuální finanční situace a peníze vám proto půjčí jen tehdy, bude-li přesvědčen, že jste schopni je splatit. Optimální výši vašich splátek a počet měsíců splácení vám pomůže určit kalkulačka Provident, kterou naleznete na stránkách společnosti. Pokud zjistíte, že nezvládnete splátku, nebo chcete půjčku splatit dřív, máte možnost spojit se se svým obchodním zástupcem a pokusit se najít kompromisní řešení výhodné pro obě strany.

Provident se pyšní tím, že nabízí více než ostatní poskytovatelé půjček a navíc v průběhu celého roku pořádá losovací akce, kdy je možné zdarma získat hodnotné ceny jako počítač, mikrovlnku, MP3 přehrávače, deštník, peněženku a mnoho dalších věcí.

O společnosti Provident Financial

Provident Financial s.r.o. působí v Česku od roku 1998, jejím nejznámějším produktem jsou krátkodobé půjčky domácnostem. Mateřská společnost Provident Financial plc byla vznikla už v roce 1880 ve Velké Británii. V roce 2006 se od ní oddělila mezinárodní divize a byla založena nová mezinárodní skupina s názvem International Personal Finance (IPF), která působí v Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Mexiku. Další informace si můžete přečíst na www.provident.cz (www.provident pujčky.cz není oficiální stránka), kde je uveden i kontakt či telefonní číslo.