Půjčka ProfiCredit

 • rychlé vyřízení půjčky
 • výběr z několika produktů
 • možnost odkladu splátky
Poskytovatel
Profi Credit a. s.
Doba splácení
9 až 48 měsíců
Výše půjčky
4 999 Kč - 166 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • velmi rychlé vyřízení půjčky zdarma
 • možnosti odkladu splátek
 • při nižších úvěrech nepotřebujete ručitele
 • rozmanitá nabídka úvěrů
 • síť zástupců po celé ČR
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
Co budete potřebovat
 • doklady totožnosti
 • potvrzení o příjmu
 

Půjčky od Profi Credit

Půjčky Profi Credit poskytuje stejnojmenná společnost v Česku od roku 2000. Postupně se jejich nabídka rozrostla na celkem šest produktů pod názvy Tutovka, Zaměstnanecký úvěr, Živnostenská půjčka, Podnikatelská půjčka, Půjčka na zástavu nebo Konsolidace závazků.

Zkušenosti s půjčkou Profi Credit

Vladimír Z., České Budějovice

Vladimír Z., České Budějovice

Začínal jsem podnikat jako OSVČ a potřeboval jsem určitý obnos na moderní software. Na www.pujcky.info jsem si vybral společnost ProfiCredit, protože mě zaujala nabídkou Živnostenské půjčky. Vše proběhlo rychle a bez problémů a brzy jsem si mohl objednat potřebné programy a začít v nich pracovat.

chci také půjčku  
 
Jana K., Brno

Jana K., Brno

Po rozvodu jsem se s dětmi stěhovala do podnájmu, rychle se dostala do finančních potíží a musela si půjčit peníze. Bála jsem se, že nastane situace, kdy nebudu moci splácet, a proto jsem vybrala ProfiCredit, kde je možné splátky odložit. Půjčku mi vyřídili velmi rychle a bez ručitele.

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

U všech úvěrů od Profi Credit je podmínkou věk žadatele minimálně 18 let. Jedná se o nebankovní půjčky, u kterých nutně nepotřebujete ručitele ani nevyžaduje ručit nemovitostí, doba splácení začíná od 9 měsíců až do maximálních 48 měsíců. K získání půjčky ProfiCredit stačí zadat několik jednoduchých údajů do nezávazného formuláře na této straně a poté jej odeslat. Následně vás kontaktují operátoři a pokud budete chtít, tak vás sami provedou až ke sjednání půjčky.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

 

Vlastnosti půjček od ProfiCredit

Kromě speciální půjčky na zástavu, která musí být určena na bydlení, jsou všechny úvěry od Profi Credit bezúčelové, takže je můžete použít na cokoliv. Ručitel je vyžadován jen při nízké bonitě klienta, jinak není potřeba. Kromě nejjednodušší půjčky pod názvem Tutovka je ovšem u dalších produktů vyžadováno potvrzení o příjmu nebo kopie daňového přiznání u podnikatelů.

Nejdostupnější produkt od ProfiCredit je půjčka Tutovka. Získáte u ní pevně danou částku 4 999 Kč, u které dokládáte pouze dvěma doklady svoji totožnost, nic víc. Je to bezúčelová půjčka určená pro kohokoliv od zaměstnanců až po důchodce nebo ženy na mateřské dovolené.

Půjčkou s rozsáhlými možnostmi a snadnou dostupností je i Zaměstnanecký úvěr. S ním můžete získat od 10 000 až do 166 000 Kč. Je určen všem lidem se stálým příjmem, ale i důchodcům a osobám pobírajícím rodičovský či mateřský příspěvek. Splatnost půjčky je volitelná na 10, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců, tedy od 1 roku do 4 let. Ručitel není za normálních okolností potřeba, ovšem může být vyžadován při nízké bonitě klienta. Vždy budete dokládat svůj příjem potvrzením od zaměstnavatele nebo u důchodců kopií důchodového výměru.

Živnostenská a podnikatelská půjčka jsou určeny pro drobné i větší podnikatele a můžete si u nich půjčit od 10 tisíc až po vyšší částky. Podobné parametry má i půjčka na zástavu, která ale už není na cokoliv, ale musí být určena na bydlení nebo financování úvěru na bydlení. Konsolidace závazků je pak už podle svého názvu určena na financování a sjednocení vašich menších půjček.

O společnosti Profi Credit

Společnost Profi Credit a. s. vstoupila na český trh v roce 1994 tehdy ještě pod názvem Profireal, a. s. Na začátku byl jejich prioritou obchod s nemovitostmi, ale postupně se začali zabývat také odkupem a správou pohledávek. Od roku 2000 se začali zabývat pouze finančními službami. Profi Credit je součástí mezinárodní finanční skupiny Profireal Group, která působí i v dalších zemích střední a východní Evropy - na Slovensku, v Polsku a v Bulharsku. Jedná se tedy o seriózní společnost a žádný podvod. Další informace můžete získat přímo na stránkách www.proficredit.cz, www.pujcime-vam.cz nebo www.uver4999.cz. Někdy dochází k překlepům správného názvu na Profi Kredit nebo ProfiKredit.