Rychlá půjčka Kredia

 • bez ručitele
 • vyřízení do 10 minut
 • bezúčelová půjčka
Poskytovatel
Kredia s. r. o.
Doba splácení
15 dnů
Výše půjčky
1 000 Kč - 4 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • bez ručitele či spolužadatele
 • bez dokazování výše příjmů
 • předčasné splacení bez sankce
 • sjednání online
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • trvalý pobyt v Čr
Co budete potřebovat
 • občanský průkaz
 

Kredia půjčka

Společnost Kredia s. r. o. nabízí rychlou malou SMS půjčku. Můžete získat úvěr od 1000 Kč do 4000 Kč, přičemž poprvé si jde půjčit pouze nejnižší částku. Při řádném splacení dostáváte možnost půjčit si vždy částku o tisícovku vyšší až po nabízené maximum 4 tisíce korun.

Zkušenosti s půjčkou Kredia půjčka

Pavel S., Karlovy Vary

Pavel S., Karlovy Vary

Nedávno se mi stalo, že se sešlo více výdajů na jeden měsíc, takže na poslední dny před výplatou už nezbývalo. Chtě nechtě jsem tedy musel hledat možnost, jak si půjčit menší obnos a přitom se na dlouho nezadlužovat. Bylo potřeba se rychle rozhodnout, takže jsem si našel srovnání půjček na www.pujcky.info, kde vše bylo přehledně shrnuto. Zvolil jsem půjčku Kredia, kde nebylo nutné dokládat příjmy a vše bylo velmi rychlé a pohodlné.

 
 
Tereza N., Aš

Tereza N., Aš

Jsem studentka na vysoké škole a i když při svém studiu pracuji, občas mi nezbývají peníze na nezbytné a důležité věci. Jsem ráda, že jsem proto objevila půjčku Kredia a mohu jí tedy v takovýchto situacích využít.

 
 

Podmínky získání půjčky

Kredia půjčka je rychlý úvěr určený pro občany České republiky od 18 do 65 let. Doba splácení je vždy 15 dnů a splácíte buď převodem ze svého účtu, hotově složením na účet společnosti v bance a nebo poštovní poukázkou.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku   

 

Vlastnosti půjčky Kredia

Kredia je nebankovní půjčka bez potvrzení příjmu, takže logicky nemusíte potvrzovat existenci ani výši vašich příjmů. Zároveň je tato půjčka bez ručitele a nevyžaduje ani spolužadatele.

Neplatíte žádné úroky, ale poplatek za službu je vždy 250 Kč ze zapůjčené tisícikoruny. Při zpoždění platby vám bude zasláno upozornění a poté započtena smluvní pokuta podle obchodních podmínek. Když se dostanete do problémů, tak můžete požádat o splátkový kalendář nebo odložení splátky za poplatek 200 Kč. Předčasné zaplacení před dnem termínu je naprosto bez sankcí.

TIP: Sjednejte si rychlou nebankovní půjčku. Home Credit půjčka vám pomůže. Zkuste také Equa Bank

Pokud zapomenete úplně splácet, tak vám bude pohledávka připomenuta telefonicky nebo SMS, po dni splatnosti bude předána partnerské inkasní společnosti Inkasso Servis s. r. o.

Jak Kredia půjčku získat?

Poprvé se musíte vždy registrovat na stránce www.Kredia.cz, po registraci vám bude společností zaslána písemná smlouva obsahující rámcové podmínky pro další půjčky a ověřovací kód pro potvrzení. Když zašlete ověřovací kód, tak je vám ihned poskytnuta první půjčka.

Podepsanou smlouvu poté zašlete na adresu Kredia s. r. o. Pozor na správné psaní názvu, nejedná se společnost Credia, ale Kredia. Každá další půjčka je pak vždy záležitostí na několik minut, protože zašlete pouze SMS s výší částky, kterou chcete půjčit.