Home Credit půjčka

 • bez poplatku za sjednání
 • předčasné splacení zcela zdarma
 • půjčka bez ručitele
Poskytovatel
Home Credit a. s.
Doba splácení
60 až 84 měsíců
Výše půjčky
10 000 Kč - 150 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • bez poplatků a bez ručitele
 • předčasné splacení půjčky zdarma
 • možnost zrušení půjčky po dobu jednoho měsíce od zřízení
 • připojištění proti neschopnosti splácet
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • stálý příjem
Co budete potřebovat
 • občanský průkaz
 • další 2 platné průkazy totožnosti
 • údaje o zaměstnavateli nebo svém podnikání
 

Půjčka Home Credit

Výhodná půjčka Home Credit vám dává možnost zapůjčit si online nebo přes telefon 10 000 Kč až 150 000 Kč, přičemž účel půjčky je zcela na vás. Hotovost si jednoduše vyzvednete na poště nebo vám bude zaslána na účet. Jedná se o nebankovní půjčku, při které nepotřebujete ručitele ani nevyžaduje ručení nemovitostí. Za vyřízení půjčky přitom nezaplatíte ani korunu, neboť je osvobozena od všech poplatků. Stejně tak nemusíte mít veden ani bankovní účet, protože peníze vám mohou být vyplaceny v hotovosti.

Zkušenosti s půjčkou Home Credit

Ivana A., Příbram

Ivana A., Příbram

Potřebovala jsem půjčit na domácí spotřebič a v Home Credit stačilo zavolat na informační linku, kde mi jejich operátor velmi ochotně pomohl se sestavením žádosti a odpadly tak starosti s vyřizováním.

chci také půjčku  
 
Hana P., Jablonec nad Nisou

Hana P., Jablonec nad Nisou

V celém našem panelovém domě se vyměňovala okna za nová. Protože však naše rodina neměla žádné finanční rezervy, museli jsme se dívat na to, jak jen naše okna zůstala nevyměněná. Až manžel našel na www.pujcky.info možnost půjčky Home Credit. Nyní máme také pěkná okna a navíc i ušetříme na topení. Pro jistotu jsme si navíc půjčku připojistili, kdyby se něco stalo a nemohli bychom splácet.

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

Půjčku si může sjednat každý dospělý člověk se stálým příjmem, tj. například zaměstnanec, podnikatel nebo důchodce. Vyřízení půjčky lze jednoduše přes jednoduchý online formulář nebo přes telefon a je zcela zdarma. Nepotřebujete ručitele, navíc za předčasné splacení neplatíte žádné poplatky. K samotné půjčce si můžete přidat jeden ze tří balíčků pro případ neschopnosti splácet v nepřízni životních událostí jako ztráta zaměstnání, invalidita 3. stupně následkem úrazu, apod.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

Vlastnosti půjčky Home Credit

Výhodou online půjčky HomeCredit je možnost předčasného splacení zbývající dlužné částky bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. V případě, že si půjčku po jejím vyřízení záhy rozmyslíte, máte možnost až do doby jednoho měsíce odstoupit od smlouvy a úvěr zrušit. Lze si půjčit částku od 10 000 do 150 000 Kč, kdy vám jsou peníze zaslány buď na účet nebo poštou. Stejným způsobem půjčku i vy splácíte společnosti, tedy bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, a to 60 až 84 měsíců.

O společnosti Home Credit

Home Credit je jedním z lídrů na českém trhu v poskytování spotřebitelských úvěrů. Společnost vznikla v roce 1997 a zpočátku se specializovala na leasingové smlouvy, v současnosti nabízí celou škálu finančních produktů od nákupů na splátky, půjček a úvěrů až po vydávání kreditních karet. Home Credit půjčka se angažuje v oblasti kultury a podporuje například Letní Shakespearovské slavnosti nebo také občanské sdružení Život dětem a Konto Bariéry Nadace Charty 77.