Půjčka Ferratum

Ferratum půjčka

 • rychlá hotovost až do 10 000 Kč
 • sjednání do 10 minut online
 • bez ručitele a potvrzení přijmů
Poskytovatel
Ferratum Czech s.r.o.
Doba splácení
7 až 45 dnů
Výše půjčky
500 Kč - 10 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • rychlost a pohodlnost poskytnutí půjčky
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • nepotřebujete ručitele
 • bez dokazování výše příjmů
 • dlouhodobě se nezavazujete
Podmínky získání
 • věk 21 - 85 let
 • splacení předchozí půjčky
Co budete potřebovat
 • občanský průkaz
 

Rychlá půjčka Ferratum

Potřebujete rychle menší obnos a to bez zbytečného papírování a čekání na schválení? Pak je tu půjčka Ferratum, kterou máte schválenou do 10 minut a půjčí vám až 10 000 Kč. Snadno si ji zařídíte přes internet nebo mobil a máte na měsíc vystaráno. Pokud by vám to nestačilo, můžete si ji jednoduše prodloužit. Vše bez úroků, s jasným poplatkem.

Zkušenosti s půjčkou Půjčka Ferratum

Jana F., Poděbrady

Jana F., Poděbrady

Když potřebuji rychle půjčit na krátkou dobu, využívám služeb Ferratum. Při druhé a další půjčce je totiž již doba vyřízení jen několik hodin od zažádání. Peníze si nechávám posílat na svůj účet a účtují mi jednorázový a jednoznačný poplatek, který vím dopředu.

chci také půjčku  
 
Karla S., Ostrava

Karla S., Ostrava

Před Vánoci jsem se trochu rozjela s nákupy a najednou mi pár dní před výplatou nezbývaly peníze. Na www.pujcky.info jsem se dozvěděla o možnosti rychlé půjčky Ferratum. Díky ní jsem překlenula období do další výplaty a pak půjčku bez prodlužování splatila.

 

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

Půjčka je určena osobám od 21 do 85 let, což je se splacením předchozí půjčky jediná podmínka. Žádost o půjčku můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého formuláře online, což šetří zejména váš čas. Na vyplnění formuláře vám stačí platný občanský průkaz. V žádosti uvádíte ještě rodné číslo, místo trvalého bydliště a telefon. Nebo ještě snadněji, za pomocí mobilního telefonu, odesláním SMS. Cena SMS je 3 Kč. Odeslané osobní údaje slouží pouze pro identifikaci a fakturaci, ne k marketingovým účelům.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

Vlastnosti Ferratum půjčky

Výhodou půjčky Ferratum je uspořený drahocenný čas díky snadnému online a SMS vyřizování. Peníze obdržíte už druhý den, až na 45 dní. Bez ručení a dokládání výše příjmu můžete za nízký poplatek získat až 10.000 korun. Snadno a bez skrytých poplatků. Ferratum půjčka slouží všem občanům, ať už zaměstnancům, podnikatelům či ženám na mateřské dovolené.

Doba splatnosti je až 45 dní. Od toho se odvíjí výše poplatku za půjčku. Při první půjčce jsou peníze zasílány pouze poštovní poukázkou, což prodlouží získání peněz až na 4 pracovní dny. Při dalším vypůjčení může být zaslána už na bankovní účet a doba čekání se tak zkrátí na nejdéle druhý pracovní den.

Společnost  Ferratum Czech s.r.o. přišla i s novinkou v podobě prodloužení splátky bez smluvních pokut. Za 15% poplatek z půjčené částky si můžete půjčku prodloužit o dalších 15 dní a to až 3x. Celkem to je tedy až 45 dnů navíc. Vše znovu vyřídíte pohodlně na mobilním telefonu nebo pomocí online formuláře na internetových stránkách. Jasnou výhodou tohoto prodloužení splátek je, že tento poplatek je výrazně menší než penále za nesplacení půjčky.

O společnosti Ferratum

Mateřská společnost Ferratum Finland Oy se poskytuje finanční půjčky bez ručení osobám, které nemají záznam v bankovním i nebankovním registru. Dceřinou společností pro Českou republiku je Ferratum Czech s.r.o. Společnost Ferratum působí aktuálně již v 15 zemích Evropy a na Novém Zélandě. Více se dozvíte například na www.ferratum.cz (chybně se uvádí i www.feratum.cz).