Půjčka Cetelem

 • rychlé vyřízení
 • bez poplatku za sjednání
 • možnost konsolidace úvěrů
Poskytovatel
Cetelem ČR a. s.
Doba splácení
6 až 120 měsíců
Výše půjčky
20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • úvěr lze použít na konsolidaci dluhů
 • zřízení a vedení úvěrového účtu zdarma
 • možnost výhodného připojištění k úvěru
 • žádost můžete zadat jednoduše online
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • trvalý pobyt v Čr
 • zřízen bankovní účet
 • pravidelný měsíční příjem
Co budete potřebovat
 • potvrzení o výši příjmu
 • doklad totožnosti
 

Půjčka Cetelem

Společnost Cetelem poskytuje nebankovní osobní půjčku, u které je účel půjčky či úvěru zcela na vás. Žádat můžete částku od 20 000 do 1 000 000 korun, můžete si sami určit dobu splácení od 6 do 120 měsíců, podle které bude určena i výše splátky. Výplata částky proběhne do několika dnů od schválení na účet klienta. Za vyřízení úvěru a za jeho vedení neplatíte nic, je v rámci balíčku zdarma.

Zkušenosti s půjčkou Půjčka Cetelem

Viktor S., Praha

Viktor S., Praha

Narodil se mi syn a v té souvislosti se mi značně zvýšily náklady, bylo potřeba pořídit množství věcí. Půjčil jsem si od Cetelem, protože tam nabízeli širší výběr variant připojištění pro případ finančních obtíží (nemoc, ztráta zaměstnání...), takže jsem si mohl vybrat podle své situace. Pojištění mi pak připočetli ke splátkám a nyní se nemusím obávat, že bych nezvládl půjčku splatit.

chci také půjčku  
 
Iveta D., Strakonice

Iveta D., Strakonice

Se třemi dětmi a životem na venkově jsme nutně potřebovali koupit větší auto. Díky www.pujcky.info jsme objevili půjčku od společnosti Cetelem. Když jsme se navíc dočetli, že byla vyhodnocena lépe než půjčky řady bank, nebylo o čem přemýšlet.

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem je určená pro občany České republiky starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Žadatel musí mít zajištěn pravidelný zdroj příjmu a zřízen bankovní účet u některé z bank v České republice.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

Vlastnosti půjčky bez doložení příjmu Cetelem

Jedná se o nebankovní půjčku, při které nepotřebujete ručitele, ani nevyžaduje ručení nemovitostí, při žádosti o půjčce společnost nepřihlíží k bankovním registrům, ale vede si svůj vlatní registr neplatičů. Půjčka se splácí měsíčními splátkami, kterých může být až 120. Nastavení Cetelem půjčky může být individuální, takže jej nejlépe zjistíte z online kalkulačky. Pro případ finančních problémů v důsledku výpovědi v zaměstnání, úrazu či smrti lze navíc půjčku velmi výhodně připojistit ve čtyřech různých verzích pojištění, jenž se liší zahrnutými riziky i procentní částkou, která vám bude připočtena ke splátkám. Úvěr lze použít i na refinancování či konsolidaci několika menších půjček či dluhů u jiných společností.

Žádost o půjčku Cetelem můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého formuláře online, což šetří zejména váš čas. Na vyplnění formuláře potřebujete platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti - cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní pas nebo rodný list. V žádosti uvádíte ještě rodné číslo, místo trvalého bydliště a telefon. Dokládat budete i potvrzení o výši příjmu nebo dvě poslední výplatní pásky, kopii posledního výpisu z vašeho bankovního účtu a oboustrannou kopii dokladu totožnosti.

O společnosti Cetelem

Mateřskou společností je francouzská banka BNP Paribas, která půjčky a úvěry poskytuje už od roku 1953. Firma Cetelem má v Česku zastoupení od roku 1996, od roku 2000 nabízí kromě splátek a úvěrových karet i osobní půjčky. V roce 2011 se v žebříčku Czech Top 100 Cetelem umístil na 1. místě v kategorii Spotřebitelské úvěry. Společnost dlouhodobě podporuje pražská divadla ABC a Rokoko.