Půjčka České spořitelny

 • bankovní půjčka
 • lze využít na konsolidaci dluhů
 • bez ručitele
Poskytovatel
Česká spořitelna a. s.
Doba splácení
až 84 měsíců
Výše půjčky
30 000 Kč - 600 000 Kč
Vlastnosti půjčky:
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • úvěr lze použít na konsolidaci dluhů
 • můžete si půjčit až půl milionu
 • možnost pojištění proti neschopnosti splácet
 • žádost můžete zadat jednoduše na internetu
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • trvalý pobyt v Čr
Co budete potřebovat
 • občanský průkaz
 

Bankovní půjčka ČS

Bankovní půjčku poskytuje i Česká spořitelna (ČS), přičemž účel půjčky či úvěru je zcela na vás. Žádat můžete částku od 30 000 do 600 000 korun a výši splátky si můžete určit sami, podle toho bude určena i doba splácení. Ta ale poté zůstává, stejně jako úroková sazba, stejná po celou dobu splácení. Výplata částky proběhne buď v hotovosti nebo na účet klienta. Jedná se o bankovní půjčku, při které nepotřebujete ručitele, ani nevyžaduje ručení nemovitostí, určitě si ale banka prohlédne bankovní registr dlužníků, zda jste v minulosti neměli se splácením problémy.

Zkušenosti s půjčkou Půjčka České spořitelny

Klára M., Most

Klára M., Most

Potřebovala jsem refinancovat několik menších dluhů, a protože jsem již měla běžný účet u České spořitelny, rozhodla jsem se zde vzít i půjčku, takže jsem nemusela dokládat své příjmy. Navíc jsem se zde mohla zároveň výhodně pojistit proti neschopnosti půjčku splácet. Nyní mám všechny dřívější dluhy zaplaceny a u České spořitelny splácím poslední splátky.

chci také půjčku  
 
Pavel H., Rakovník

Pavel H., Rakovník

Nemám velkou důvěru v nebankovní společnosti a půjčky, a proto jsem při výběru společnosti, od které si půjčit na auto, zvolil právě Českou spořitelnu. Jednání na pobočce proběhlo velmi příjemně a profesionálně a nyní přemýšlím, jakou vybrat značku auta.

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

Půjčka Česká spořitelna je určená pro občany České republiky starší 18 let s trvalým pobytem na území Česka. Zároveň ale o ni mohou zažádat i cizinci s povolením k trvalému pobytu na území České republiky. Pokud si chcete zřídit úvěr od České spořitelny a v dané době nemáte u této banky veden běžný účet, musíte navíc k žádosti přiložit doklad potvrzující výši vašich příjmů, který vám vystaví váš zaměstnavatel. V případě zájmu je možné se připojistit pro případ vaší neschopnosti splácet.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

 

Vlastnosti půjčky České spořitelny

Úvěr lze použít i na refinancování či konsolidaci několika menších půjček či dluhů u jiných společností. Česká spořitelna půjčky poskytuje bez ručitele a s možností stanovení výše splátek dle vlastního rozhodnutí.
Žádost o půjčku můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého formuláře online. Na jeho vyplnění vám stačí platný občanský průkaz. V žádosti uvádíte ještě rodné číslo, místo trvalého bydliště, telefon, poté ještě budete vyzvání k prokázání příjmů od zaměstnavatele, pokud jste podnikatel tak daňové přiznání, doklad o zaplacení daně a oprávnění k podnikání.

O společnosti Česká spořitelna

Česká spořitelna a.s. navazuje od roku 1992 na svou předchůdkyni Spořitelnu českou, která existovala od roku 1825. Počínaje rokem 2000 se Česká spořitelna zařadila do skupiny Erste Group, jedné z nejsilnějších finančních skupin v Evropské unii. Česká spořitelna se orientuje na drobné klienty, malé a střední podniky, ale i větší rozpočtové organizace jako jsou města a obce.

Česká spořitelna se pravidelně umisťuje vysoko v soutěži Fincentrum o banku roku, když v roce 2010 už posedmé v řadě zvítězila v kategorii Nejdůvěryhodnější banka a poprvé i v nové kategorii banka bez bariér. Česká spořitelna je i partnerem nadací Charita Česká republika, Život 90, Sananim, Nadační fond Livie a Václava Klausových, Nadace VIA nebo Nadace Partnerství. V roce 2002 založila vlastní Nadaci České spořiteny.