Úrazové pojištění, porovnání

Proč sjednat úrazové pojištění

  • okamžité porovnání úrazového pojištění
  • rychlé sjednání do několika minut
  • chrání vás před finanční ztrátou v době léčení úrazu
  • zabezpečíte vaši rodinu a děti
 
Úrazové pojištění
 

Úrazové pojištění si vyberte v pohodlí domova

Přestože je člověk naprosto zdráv, tak se mu může stát v jakékoliv životní situaci úraz. Nemusí vůbec jít o situaci rizikovou, o zátěž při sportu nebo nebezpečném povolání, špatný den vás může potkat opravdu kdykoliv.

Následky úrazu potom může zmírnit vhodné pojištění. Uvítáte to zejména u problémů s trvalými následky, které nemusí být bolestivé, ale dlouhodobé léčení pro vás téměř vždy bude znamenat finanční zátěž. Zvláště toto pojištění oceníte, když splácíte půjčky nebo několikaleté hypotéky či je váš příjem hlavním finančním zdrojem v rodině.

Díky cenové kalkulačce porovnáte snadno i úrazová pojištění

Úrazové pojištění je nabízeno samostatně nebo jako součást životního pojištění, liší se rozsahem pojistných rizik i částkou plnění. Ceny také nejsou stejné, v potaz berou pojišťovny zejména věk, vaše povolání a zájmy. Jiný bude základ u 30 letého seřizovače, který aktivně provozuje rekreační sport a jiné bude u padesátníka, který má sedavé zaměstnání a navíc nadváhu. Právě podle podobných hledisek se posuzuje úrazové pojištění. Srovnání cenových i produktových nabídek je nutné pro zvolení té pro vás nejvhodnější.

Jak ale nejsnadněji poznáte nejlepší nabídku? S tím vám pomůže kalkulačka úrazového pojištění. Okamžitě po zadání jednoduchých údajů uvidíte přehledné porovnání nabídek a to nejvýhodnější úrazové pojištění si poté v pohodlí domova můžete rovnou i objednat.