Pojištění odpovědnosti, porovnání

Proč sjednat pojištění odpovědnosti

  • okamžitá cenová kalkulace přes internet
  • rychlé sjednání do několika minut
  • sleva až 15 % při uzavření online
  • rodinné slevy
 
Pojištění odpovědnosti
 

Pojištění odpovědnosti přináší méně stresu při malérech

Jistě se vám někdy stalo, že jste rozbili zboží v obchodě, náhodou vytopili souseda, váš pes se zaběhl do zahrady někoho jiného nebo děti rozbili okno či výlohu. Taková menší neštěstí jsou v životě na denním pořádku, ovšem ten kdo je proti nim pojištěný, tak nemusí v té chvíli finančně tratit ani se stresovat jak a kdo mu s řešením situace pomůže.

Dalšími druhy pojištění na blbost, ano i tak se pojištění odpovědnosti říká, jsou kromě odpovědnosti za škody v domácnosti i odpovědnost při provozu motorových vozidel a odpovědnost zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Nejčastěji se pojišťujete proti škodám na majetku a škodám na poškození zdraví či smrti.

Vyberte si díky kalkulačce nejvýhodnější pojištění odpovědnosti

Důležité je vědět jakým činnostem se běžně věnujete a která rizika vám proto mohou hrozit. Jestliže nemáte psa a neplánujete si ho v budoucnu pořídit, tak je určitě zbytečné se pojišťovat proti odpovědnosti za chov psa. Podobně u pojištění při používání plavidel, pokud se vodě vyhýbáte zdaleka obloukem. U většiny pojišťoven si můžete sami zvolit všechna rizika, která do pojištění odpovědnosti zahrnete.

Jak si spočítáte pro vás tu nejlepší nabídku pojištění odpovědnosti za škody či pojistky na blbost? S tím vám pomůže naše kalkulačka pojištění odpovědnosti. Okamžitě po zadání relevantních údajů uvidíte cenovou nabídku a když se vám bude dané pojištění odpovědnosti líbit, tak si jej poté můžete jednoduše hned sjednat. Některé z pojišťoven nabízí aktuálně slevu při sjednání online ve výši 15 % ceny.