Pojištění domova, porovnání

Proč sjednat pojištění domova

  • nejlepší pojištění domácnosti vybere kalkulačka
  • velké slevy při vhodném zabezpečení domova
  • nepřekvapí vás už nečekaná událost
  • asistenční služby vám pomohou při haváriích
 
Pojištění domova
 

Nejlepší pojištění domova vyberete s online kalkulačkou

Do pojištění domácnosti neboli zkráceně pojištění domova zahrnujeme pojistnou ochranu bytů, domů, nemovitostí, ale i rekreačních objektů a zahrad. Běžnou pojistnou událostí může být požár, kouř, výbuch, úder blesku, vichřice, krupobití, zemětřesení, pěknou paseku dokážou napáchat i obyčejné prasklé vodovodní trubky nebo také nezvaný lapka.

Pojištění domácnosti se vztahuje na všechno zařízení domácnosti, tedy i nábytek, veškerou elektroniku, zařízení kuchyně, včetně nádobí, nářadí zahradní i jiné, a také věci osobní potřeby osob bydlících v domácnosti - šaty, osobní věci, sportovní náčiní, včetně jízdních kol.

Při nečekaných malérech se hodí asistence

Výhodou určitě je, když je do pojištění nemovitosti, pojištění domu nebo pojištění bytu zahrnuto automaticky i pojištění zahrady. Součástí pojištění domova jsou i asistenční služby, které vám pomohou vyřešit zapeklité situace po haváriích. Když budete shánět instalatéra, zámečníka či plynaře, tak v tom případě pouze zavoláte na číslo asistence.

Cenu za pojištění domácnosti můžete významně snížit vhodným zabezpečením domu. Investice do bezpečnostního zámku, bezpečnostních dveří, alarmu, funkční rolety nebo kamerového systému vám poté přinese úsporu až 50 %.

Jak si spočítáte pro vás tu opravdu nejvýhodnější nabídku? S tím vám pomůže naše kalkulačka pojištění domova. Hned po zadání relevantních údajů uvidíte předběžný cenový přehled a když se vám bude nabízené pojištění domácnosti líbit, tak si jej poté můžete jednoduše online okamžitě sjednat.