Cestovní pojištění, sjednání online

Proč sjednat cestovní pojištění

  • rychlé sjednání online do několika minut
  • rodinné slevy
  • náhrady záchranných prací v ceně
  • bezplatné prodloužení pojištění léčebných výloh při nuceném pobytu v nemocnici
 
Cestovní pojištění
 

Cestovní pojištění je nejvýhodnější sjednat online

Cestovní pojištění je vaším neocenitelným pomocníkem na cestách, ať už soukromých nebo služebních, do zahraničí i po Česku. Sjednat si jej můžete samostatně, při koupi zájezdu nebo i jako doplňkovou službu při objednání platební karty.

Zejména cestovní pojištění do zahraničí vás může ochránit před řadou rizik - náhrad léčení úrazu nebo náhlého onemocnění, náhrady nechtěně způsobené škody nebo ztrátě zavazadel či ve specifických případech proplatí náklady za pátrací a záchranářské práce.

Při cestách do ciziny se hodí asistenční služby

Získáte také asistenční služby, které vám budou platné v cizině při jakékoliv pojistné události, ale i při zabloudění, ztrátě peněz nebo dokladů. Operátoři vám zprostředkují finanční pomoc nebo pomohou sehnat náhradní letenky. Dokážou v nouzi po telefonu překládat do cizí řeči a na dálku vám poskytnou cenné rady v každé krizové situaci.

Cestovní pojištění se většinou rozděluje na krátkodobé a dlouhodobé a je vždy nabízeno v několika variantách pojistných limitů. Doplňkově se připojistíte na nadstandardní asistenční služby a také rizikové sporty, kde mohou být i vybrané druhy extrémních sportů - vysokohorská turistika, sjíždění řek 3. stupně obtížnosti, jachting, potápění.

Nejlevnější cestovní pojištění získáte při sjednání na internetu. Při žádosti online poskytují pojišťovny zpravidla několikaprocentní slevu, navíc je velkou výhodou rychlost sjednání. Během několika minut sepíšete žádost a ve stejný den už můžete využívat výhody pojištění. Cestovní pojištění online je spolehlivé a stále více mezi klienty oblíbené.