Chytrá karta České spořitelny

Poskytovatel karty:Česká spořitelna a. s.
Bezúročné období:až 55 dní
Výše limitu:neuvedená
Vedení karty:792 Kč ročně
* Výše roční ceny se počítá podle počtu měsíčních služeb, 792 je při standradních 3 službách.
Vlastnosti kreditní karty:
  • slevy u partnerů České spořitelny až 30 % ceny
  • za 15 korun zaplacených kartou se vám načítá 1 bod bonusu
  • z každého nákupu 1 % na penzijní připojištění
  • v případě levnějšího zboží, vám Česká spořitelna vyrovná rozdíl v ceně
  • při poškození nebo zničení věci zaplacena oprava nebo věc nová
  • prodloužení záruky u některých výrobků o další rok
  • v případě potíží při splácení bezúročný odklad dva měsíce
 

Chytrá karta ČS, spoustu výhod s jedinou kartou

S Chytrou kartou České spořitelny získáváte kreditní limit podle vaší žádosti a schválení banky. Pro zřízení Chytré karty musíte mít účet u České spořitelny. Poplatek za vedení účtu je 199 za rok, ale při dosažení úhrad kartou ve výši 36 tisíc neplatíte nic. Za vedení karty ovšem platíte ještě 19 Kč měsíčně podle počtu služeb, kterých může být 1 až 7, standardně při třech službách platíte navíc 49 Kč měsíčně. Můžete získat až tři dodatkové karty pro své blízké.

Za každých 15 korun zaplacených kartou se vám načítá 1 bod do bonus programu. Při dostatečném počtu bodů si potom můžete vybrat odměny, jako spotřební elektroniku, vstupenky do divadla, nabití kreditu mobilního telefonu a další. Pokud zjistíte, že zakoupené zboží bylo někde k dostání levněji, tak vám Česká spořitelna vyrovná rozdíl v ceně (minimální cena je 500, maximální 30 tisíc korun, ročně lze uplatnit tři pojistné události). V případě poškození nebo zničení věci zakoupené s Chytrou kartou ČS vám v rámci služeb bude z pojištění zaplacena oprava nebo věc nová (minimální cena je 500, maximální 30 tisíc korun, ročně lze uplatnit tři pojistné události).

Chytrá karta České spořitelny vám umožní prodloužit standardní dvouletou záruku u zakoupených spotřebních výrobků (bílá a černá technika) o další jeden rok. Stačí pouze zaregistrovat koupi spotřebiče, jeho cena musí být od 3 do 80 tisíc korun a maximálně může jít o tři kusy zboží ročně. V případě potíží při splácení máte možnost takzvaných splátkových prázdnin, což znamená, že Česká spořitelna vám počká bez sankcí na splátky dva měsíce.

Chytrá karta ČS vám umožní v programu Sphere slevy u obchodních partnerů České spořitelny z různých oborů až do 30 % běžné ceny. Můžete si k vaší kartě také zřídit nepřetržitý přístup přes internetové rozhraní Servis 24. Ke kartě si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet úvěr v případě pracovní neschopnosti, invalidity nebo úmrtí nebo pro případ zneužití kreditní karty nebo pojištění karty a osobních věcí. Další informace se můžete dozvědět na www.chytrakarta.cz.