Hypotéky Wüstenrot

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Hypoteční úvěr Wüstenrot

Doba splácení 5 let až 30 let
Výše hypotéky od 300 000 Kč
Max. výše úvěru90 % z ceny nemovitosti
  • nehradíte poplatky za čerpání úvěru
  • možnost proplacení až 1 rok starých faktur
  • možnost čerpání úvěru bez doložení faktur
Mám zájem Více info  

Hypotéka na cokoliv Wüstenrot

Doba splácení 5 let až 20 let
Výše hypotéky od 150 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nehradíte poplatky za čerpání úvěru
  • sleva na další produkty Wüstenrotu
Mám zájem Více info  
 

Hypotéky v nabídce Wüstenrot

Základem finanční skupiny Wüstenrot je stavební spořitelna Wüstenrot, která byla založena v Německu už v roce 1921. V Česku zahájila skupina činnost také stavební spořitelnou v roce 1993. Kromě stavebního spořebí dnes Wüstenrot nabízí i neživotní a životní pojištění a hypoteční úvěry.

Wüstenrot hypoteční banka nabízí různé varianty hypoték, nejběžnější z nich je Hypotéka na financování bydlení. Kromě této varianty najdete u Wűstenrotu i takzvanou Hypotéku Refin, Hypotéku bez příjmů a Hypotéku na cokoliv.

Doba splácení Hypotečního úvěru Wüstenrot je určena na 5 až 30 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 5 nebo 10 let. Nemusíte mít zřízen účet v bance, ale podmínkou je, že budete úvěr schopni splatit do svých 70 let.

Wdalší variantou je Hypotéka na cokoliv. Doba splácení této hypotéky je určena na 5 až 20 let. Fixace úvěrových sazeb lze získat na 5 let. Pokud by šlo o kombinovaný úvěr spolu s úvěrem na bydlení, tak nesmí celkové zatížení nemovitosti oběma úvěry překročit 85 % zástavní hodnoty. Když by celkové zatížení nemovitosti překročilo 70 % zástavní hodnoty, tak výše Hypotéky na cokoliv musí být nižší než výše úvěru na bydlení, maximálně může jít o částku 600 tisíc Kč.