Variabilní hypotéka Raiffeisen bank

Poskytovatel hypotéky:Raiffeisenbank a.s.
Výše úvěru:300 000 Kč až 8 000 000 Kč
Max. výše úvěru50 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:10 let až 20 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5, 10 a 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • možnost snižovat či zvyšovat výši splátky bez sankcí
  • sami můžete určit v průběhu smlouvy kolik budete splácet
  • hypotéka jde použít na konsolidaci dluhů
  • pojištění pro případ neschopnosti splácet
  • nízký vstupní poplatek 0,5 % ceny
 
 

Variabilní hypotéka Raiffeisen: Splácíte i čerpáte podle potřeb

Rozsah Variabilní hypotéky je od 300 tisíc do 5 milionů korun, u účelové verze až do 8 milionů korun. Doba splácení hypotéky je určena na 10 až 20 let.

Nejzásadnější, čím se tato hypotéka liší od ostatních, je možnost libovolně čerpat a snižovat vyčerpanou částku a vklady na účet nebo například odložit splátku bez finančních sankcí. Úvěr vlastně splácíte a čerpáte podle svých potřeb v určitých nastavených mantinelech. Plovoucí je ovšem i úroková míra vašeho úvěru, takže nejde jako u jiných fixovat na několik let.

Vlastnosti Variabilní hypotéky Raiffeisen bank

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 65 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

I u této hypotéky se můžete připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Tuto variantu hypotéky je možné použít i na refinancování závazků a půjček - konsolidaci dluhů.

Variabilní hypotéka od Raiffeisen bank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Equi hypotéka v Raiffeisen bance?

Žádost o produkt Variabilní hypotéka můžete podat online po internetu nebo na pobočkách Raiffeisenbank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.