Variabilní hypotéka GE Money

Poskytovatel hypotéky:GE Money Bank a. s.
Výše úvěru:od 300 000 Kč
Max. výše úvěru80 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 3 a 5 let
Vlastnosti hypotéky:
  • zdarma zpracování úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • smlouva už 6 měsíců před získáním nemovitosti
  • proplatí až tři roky staré náklady
  • garance 30 dní původní úrokové sazby
 
 

Variabilní hypotéka GE Money má pevnou a pohyblivou část úvěru

Společnost GE Money bank nabízí více variant hypoték, nejpoužívanější je Variabilní hypotéka. Doba splácení této hypotéky je určena na 5 až 30 let. Úroková sazba se skládá z pevné a variabilní části. Variabilní část se mění jednou měsíčně a pevnou je možné fixovat na 1, 3 nebo 5 let.

Vlastnosti Variabilní hypotéky GE Money

Variabilní hypotéka GE Money je určena pro občany České republiky ve věku 18 let a více, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

U GE Money máte zdarma zpracování úvěru, ale platíte už za čerpání (aktuální poplatek 500 Kč) a za vedení účtu. Žádosti banka vyřizuje do 5 dnů a úvěr můžete čerpat jednorázově nebo postupně podle účelu, přičemž čerpání musí být zahájeno do 12 měsíců a ukončeno do 24 měsíců od podpisu smlouvy.

GE Money nabízí i doplňkový produkt HypoExpres, který umožňuje zažádat o úvěr až 6 měsíců před vlastním výběrem nemovitosti. Zároveň nabízí i garanci úrokové sazby na 30 dní od podpisu smlouvy. Můžete se rovněž pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě trvalé invalidity a nebo ztráty zaměstnání, což pro GE Money zajišťuje smluvní pojišťovna Cardif ProVita. Samotnou nemovitost můžete za výhodných podmínek pojistit u smluvního partnera Generali pojišťovny.

Produkt Variabilní hypotéka GE Money jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Variabilní hypotéka GE Money?

Žádost o Variabilní hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu a pobočkách GE Money bank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.