UniCredit bank hypotéka účelová rezidenční

Poskytovatel hypotéky:UniCredit bank a. s.
Výše úvěru:od 200 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:1 rok až 30 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • nízký vstupní poplatek
  • fixace úrokové sazby po celou dobu trvání úvěru
  • odhad u bytové jednotky zdarma
  • dobu splácení jde rozložit až na 30 let
  • možnost připojištění schopnosti splácet
 
 

Díky UniCredit bank snadno refinancujte předchozí úvěr na bydlení

UniCredit bank nabízí různé varianty hypoték, nejběžnější z nich je Hypoteční úvěr účelový rezidenční. Doba splácení hypotéky je určena na 1 rok až 30 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat až na 20 let. Podmínkou získání úvěru je zřízení osobního účtu v bance.

Vlastnosti Hypotečního úvěru UniCredit bank

Hypoteční úvěr UniCredit bank je určen pro občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Jsou tři základní varianty této hypotéky. Individual nabízí nastavení podmínek úvěru podle individuálních potřeb klienta. Plus nabízí 100 % slevu na vstupním a měsíčním poplatku a varianta Flexi nabízí předčasné splacení úvěru bez sankčního poplatku.

Můžete se připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání.

Hypoteční úvěr UniCredit bank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Hypoteční úvěr Unicredit bank?

Žádost o produkt Bezstarostná hypotéka můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo na pobočkách UniCredit bank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.