Standardní hypotéka Volksbank

Poskytovatel hypotéky:Volksbank CZ a. s.
Výše úvěru:300 000 Kč až 7 000 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5 a 10 let
Vlastnosti hypotéky:
  • posouzení úvěru a poradenství je zdarma
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • pojištění zástavní nemovitosti
  • lepší úrokové sazby když bude Volksbank vaše domácí banka
 
 

Se Standardní hypotékou Volksbank získáte až 7 milionů na 30 let

Společnost Volksbank Česká republika nabízí více variant hypoték, nejpoužívanější je Standardní hypoteční úvěr. Doba splácení této hypotéky je určena na 5 až 30 let. Za posouzení úvěrové žádosti a poradenství neplatíte žádný poplatek.

Vlastnosti Standardní hypotéky Volksbank

Standardní hypotéka Volksbank je určena pro občany České republiky ve věku 18 let a více nebo cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Čerpání úvěru probíhá jednorázově poukázáním částky na váš běžný účet u Volksbank. Výhodnější exkluzívní sazby získáte pokud budete Volksbank používat jako svou domácí banku. Můžete se rovněž pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě trvalé invalidity a nebo ztráty zaměstnání, za výhodnýách podmínek můžete pojistit i samotnou zástavní nemovitost.

Produkt Standardní hypotéka Volksbank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Standardní hypotéka Volksbank?

Žádost o Standardní hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu a pobočkách Volksbank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.