Raiffeisenbank hypotéka Klasik

Poskytovatel hypotéky:Raiffeisenbank a.s.
Výše úvěru:od 300 000 Kč
Max. výše úvěru90 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5, 10 a 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • vstupní poplatek zdarma
  • fixace úrokové sazby na 1, 3, 5, 10, 15 let
  • mimořádné splátky jednou za rok bez sankcí
  • pojištění pro případ neschopnosti splácet
  • jde použít i na vypořádání majetkových poměrů
 
 

S Raiffeisen hypotékou Klasik si rozložíte splátky až na 30 let

Raiffeisen banka nabízí rozmanité typy hypoték, nejběžnější z nich je Hypotéka Klasik. Rozsah této hypotéky je od 300 tisíc do několika milionů korun, podle celkové ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 30 let. Základní fixace úrokové sazby je na 1, 3, 5, 10 nebo 15 let.

Vlastnosti hypotéky Klasik Raiffeisenbank

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 65 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Výhodami jsou vstupní poplatek zdarma a mimořádné splátky jednou za rok bez sankcí. Je možné zažádat o výstavbu nemovitosti bez dokládání faktur. Můžete se připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání.

Varianta Equi hypotéka - bez dokládání příjmu se od verze Klasik liší maximální dobou splácení, která je 20 let, máte možnost i neúčelové hypotéky

Hypotéka Klasik od Raiffeisenbank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat hypotéka Klasik v Raiffeisen bance?

Žádost o hypotéku Klasik můžete podat online po internetu nebo na pobočkách Raiffeisenbank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.