Hypotéky mBank

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Hypotéka mBank

Doba splácení 1 rok až 40 let
Výše hypotéky od 200 000 Kč
Max. výše úvěru80 % z ceny nemovitosti
  • zdarma vyhotovení, schválení i čerpání úvěru
  • zdarma vedení účtu
  • mimořádné splátky bez sankcí do 20 % jistiny
Mám zájem Více info  

Hypotéka neúčelová mBank

Doba splácení 1 rok až 20 let
Výše hypotéky od 200 000 Kč
Max. výše úvěru65 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • zdarma vyhotovení, schválení i čerpání úvěru
  • zdarma vedení účtu
Mám zájem Více info  
 

Hypotéky od mBank

Společnost mBank byla založena v roce 2000 jako telefonická a internetová odnož polské BRE Bank SA, která je součástí německé skupiny Commerzbank. Na český trh vstoupila mBank v roce 2007 a stala se průkopníkem internetového bankovnictví u nás i v celé střední Evropě. Obchodní síť mBank se v Česku skládá z finančních center, které jsou ve větších městech a mKiosků, které najdete v obchodních centrech. Jsou v nich terminály se stálým přístupem k internetu pro obsluhu účtů a telefony s přímým spojením na call centrum banky, v některých centrech a kioscích působí i finanční poradci mBank.

Společnost mBank nabízí různé varianty hypoték, základní je mHypotéka Light. Kromě této najdete i varianty Hypotéka na refinancování a Hypotéka neúčelová. Doba splácení mHypotéky Light je určena na 1 rok až 40 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 4 nebo 5 let. Podmínkou získání úvěru je zřízení účtu v bance, a také, že budete úvěr schopni splatit do svých 70 let.

Další variantou je Neúčelová mHypotéka. Doba splácení této hypotéky je určena na 1 rok až 20 let, při refinancování je horní hranice 25 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 4 nebo 5 let. Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Úvěr je v tomto případě zajištěn nemovitostí, může jich být i více.