Hypotéky LBBW bank

Poskytovatel Popis   Poznámky  

IQ plovoucí hypotéka LBBW bank

Doba splácení 4 roky až 30 let
Výše hypotéky 250 000 Kč až 10 000 000 Kč
Max. výše úvěru90 % z ceny nemovitosti
  • zdarma zpracování úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • úvěrová smlouva již 6 měsíců před získáním nemovitosti
Mám zájem Více info  

Americká hypotéka LBBW bank

Doba splácení 4 roky až 25 let
Výše hypotéky 250 000 Kč až 6 250 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem Více info  
 

Nabídka hypoték od LBBW bank

LBBW bank je středně velkou bankou, která na českém trhu působí od roku už od roku 1991, ale dříve byla známá pod názvy Interbanka a BAWAG bank. V roce 2008 byla LBBW bank vyhlášena v soutěži banka roku na 3. místě v kategorii Nejdynamičtější banka. Mateřská Landesbank Baden-Württemberg (LBBW) je jednou z největších bank v Německu a centrály má ve Stuttgartu, Karlsruhe, Mannheimu a v Mohuči.

Společnost LBBW bank CZ nabízí více variant hypoték, nejpoužívanější je IQ plovoucí hypotéka. Dalšími jsou Hypotéka na refinancování, Hypotéka na nemovitost k pronájmu a také Americká hypotéka. Doba splácení IQ plovoucí hypotéky je určena na 4 roky až 30 let. Splátky jsou takzvaně lineární, kdy každý měsíc zaplatíte stejnou, dopředu sjednanou část jistiny, a k tomu úroky vypočítané podle aktuální úrokové sazby.

Doba splácení Americké hypotéky je určena na 4 roky až 25 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 nebo 20 let. Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Úvěr je totiž v tomto případě zajištěn nemovitostí.