Hypotéky Komerční banky

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Hypotéka Dopředu Dozadu Komerční banky

Doba splácení až 30 let
Výše hypotéky 200 000 Kč až 6 800 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
  • hypotéka jde uzavřít ještě předtím, než máte k dispozici vybranou nemovitost
  • maximální výše úvěru je až 100 % nemovitosti
  • získáte garanci úrokové sazby po dobu 6 měsíců
Mám zájem Více info  

Flexibilní hypotéka Komerční banky

Doba splácení 5 let až 30 let
Výše hypotéky 200 000 Kč až 6 800 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
  • hypotéka jde uzavřít ještě předtím, než máte k dispozici nemovitost
  • jde uzavřít až na 6,8 milionů
  • maximální výše úvěru je až 100 % nemovitosti
Mám zájem Více info  

Hypotéka 2 v 1 Komerční banky

Doba splácení 5 let až 30 let
Výše hypotéky od 250 000 Kč
  • hypotéka jde uzavřít ještě předtím, než máte k dispozici nemovitost
  • neúčelová část do 400 tisíc jde použít na nestavební nákupy
  • možnost odložit splácení až o rok
Mám zájem Více info  
 

Nabídky hypoték od KB

Společnost Komerční banka vznikla v roce 1990 při rozdělení na více částí Státní banky československé. V roce 2001 získala v bance majoritní podíl od státu francouzská finanční skupina Société Générale. KB byla v prestižní soutěži MasterCard oceněna titulem Banka roku 2007. Na charitativní činnost přispívá banka prostřednictvím svého fondu Nadace KB Jistota, sponzorsky podporuje například Národní divadlo, hudební Mezinárodní festival Janáček v Brně nebo Festival francouzského filmu.

Komerční banka nabízí několik druhů hypoték. Speciálním produktem je Hypotéka Dopředu Dozadu, která umožňuje uzavřít úvěr na bydlení v době, kdy ještě nemáte k dispozici vybranou nemovitost. Dává tak zájemcům klid na výběr nemovitosti nebo naplánování rekonstrukce stávajícího bydlení. Rozsah hypotéky je od 200 tisíc do 6,8 milionů korun (85 % z maximálně 8 milionů), doba splácení je určena až na 30 let.

Další variantou je Flexibilní hypotéka, která umožňuje pružně reagovat na změny finanční situace v průběhu splácení a snížit, přerušit, využít mimořádné splátky bez poplatku nebo odložit splácení úvěru. Jedná se o bankovní hypotéku s vázaným účelem na bydlení a rozsah této hypotéky je od 200 tisíc do 6,8 milionů korun, doba splácení je určena na 5 až 30 let.

Zajímavým produktem přední české banky je i Hypotéka 2 v 1, která umožňuje použít neúčelovou část úvěru (maximálně 20 % hypotéky nebo do 400 tisíc) na cokoliv, co bude mít souvislost s danou nemovitostí. To znamená například na vybavení bytu nebo domu nábytkem, elektronikou a další nákupy. Jedná se o bankovní hypotéku s vázaným účelem na bydlení, rozsah hypotéky je od 250 tisíc do několika milionů korun, které stanoví banka z ceny zastavených nemovitostí. Doba splácení Hypotéky 2 v 1 je určena na 5 až 30 let. Po dobu trvání Flexibilní i 2 v 1 hypotéky musíte mít v Komerční bance veden běžný účet.