IQ plovoucí hypotéka LBBW bank

Poskytovatel hypotéky:LBBW bank a. s.
Výše úvěru:250 000 Kč až 10 000 000 Kč
Max. výše úvěru90 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:4 roky až 30 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5, 10, 15 a 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • zdarma zpracování úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • úvěrová smlouva již 6 měsíců před získáním nemovitosti
  • proplatí až tři roky staré náklady
  • garance 30 dní původní úrokové sazby
 
 

S Plovoucí hypotékou rychleji splatíte jistinu a úroky pak klesají

Společnost LBBW bank CZ nabízí více variant hypoték, nejpoužívanější je IQ plovoucí hypotéka. Doba této hypotéky je určena na 4 roky až 30 let. Splátky jsou takzvaně lineární, kdy každý měsíc zaplatíte stejnou, dopředu sjednanou část jistiny, a k tomu úroky vypočítané podle aktuální úrokové sazby.

Vlastnosti IQ plovoucí hypotéky LBBW bank

IQ plovoucí hypotéka LBBW bank je určena pro občany České nebo Slovenské republiky ve věku 18 let a více. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Čerpání úvěru probíhá jednorázově poukázáním částky na váš běžný účet u LBBW bank. Tato plovoucí varianta hypotéky se vyznačuje tím, že rychleji splatíte jistinu a proto vám výše úroku v čase klesá, přitom ale můžete kdykoliv zdarma přejít od pohyblivé úrokové sazby k fixní sazbě. Samotnou nemovitost můžete za výhodných podmínek pojistit u smluvního partnera Allianz pojišťovny.

Produkt IQ plovoucí hypotéka jde použít podle účelu na:

Jak jde získat IQ plovoucí hypotéka LBBW bank?

Žádost o IQ plovoucí hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu a pobočkách LBBW bank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.