Hypotéka od Lišky

Poskytovatel hypotéky:Hypoteční banka a. s.
Výše úvěru:od 300 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5, 10, 15, 20, 25 a 30 let
Vlastnosti hypotéky:
  • maximální výše úvěru až 100% ceny nemovitosti
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • možnost předhypotečního úvěru
  • nemusí být účtován poplatek za zpracování úvěru a vedení účtu
  • mimořádná splátka bez sankcí až do 10 % zůstatku úvěru
 
 

Hypotéka od Lišky: Úvěr až do výše 100 % nemovitosti

Společnost Českomoravská stavební spořitelna nabízí hypotéku ke stavebnímu spoření nebo i samostatně, přičemž poskytovatelem produktu je Hypoteční banka. Doba splácení Hypotéky od Lišky je určena na 5 až 30 let.

Klient má také možnost kdykoliv bez sankcí splatit část úvěru přesahující 70 % hodnoty nemovitosti, možné je i jednou ročně učinit mimořádnou splátku do výše maximálně 10 % z aktuálního zůstatku úvěru.

Vlastnosti Hypotéky od Lišky

Hypotéka od Lišky je určena pro občany České republiky ve věku 18 let a více, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

S hypotékou získáváte možnost snížení měsíčního zatížení rozložením splátek do delšího časového období. Úvěr můžete získat vyšší než 80 % ceny nemovitosti, za určitých podmínek dokonce až 100 %. Při variantě Hypotéka bez dokládání příjmu je úvěr poskytován do výše 50 % ceny nemovitosti. Úvěr od Českomoravské stavební spořitelny můžete čerpat dokonce ještě před zástavou nemovitosti formou předhypotečního úvěru. Při variantě Hypotéka bez poplatků vám nebude účtován poplatek za zpracování hypotéky a za vedení účtu a výpisy, ale smlouva je kompenzována mírně vyšším úrokem.

Produkt Hypotéka od Lišky jde použít podle účelu na:

O společnosti Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna působí v Česku od roku 1993 a jejími akcionáři jsou Československá obchodní banka a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG. Společnost je jednou z z prvních a také nejznámějších stavebních spořitelen v České republice.

Jak jde získat Hypotéka od Lišky?

Žádost o Hypotéku od Lišky můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu a pobočkách Českomoravské stavební spořitelny. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.