Hypotéka na cokoliv Wüstenrot

Poskytovatel hypotéky:Wüstenrot hypoteční banka a.s.
Výše úvěru:od 150 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 20 let
Fixace hypotéky:5
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nehradíte poplatky za čerpání úvěru
  • sleva na další produkty Wüstenrotu
  • fixace úrokové sazby na 5 let
 
 

Hypotéka na cokoliv Wüstenrot dává úvěr až 70 % ceny nemovitosti

Wüstenrot hypoteční banka nabízí různé varianty hypoték, jednou z nich je i Hypotéka na cokoliv. Doba splácení této hypotéky je určena na 5 až 20 let. Fixace úvěrových sazeb lze získat na 5 let.

Pokud by šlo o kombinovaný úvěr spolu s úvěrem na bydlení, tak nesmí celkové zatížení nemovitosti oběma úvěry překročit 85 % zástavní hodnoty. Když by celkové zatížení nemovitosti překročilo 70 % zástavní hodnoty, tak výše Hypotéky na cokoliv musí být nižší než výše úvěru na bydlení, maximálně může jít o částku 600 000 Kč.

Vlastnosti Hypotéky na cokoliv Wüstenrot

Hypotéka na cokoliv Wüstenrot je určena pro občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Wüstenrot neposkytuje pojištění pro případ neschopnosti splácet hypotéku, nehradíte ovšem žádné poplatky za čerpání úvěru ani za rezervaci úvěrových zdrojů.

Hypotéka na cokoliv Wüstenrot jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Hypotéka na cokoliv Wüstenrot?

Žádost o Hypoteční úvěr můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo na pobočkách Wüstenrot. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.