Hypotéka na cokoliv UniCredit bank

Poskytovatel hypotéky:UniCredit bank a. s.
Výše úvěru:200 000 Kč až 10 000 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:1 rok až 20 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • mimořádné splátky bez sankcí, můžete si půjčit až 10 milionů
  • připojištění schopnosti splácet
 
 

Hypotéka na cokoliv UniCredit poskytne až 10 milionů na 20 let

UniCredit bank nabízí více typů hypoték. Jednou z nich je Hypotéka na cokoliv, u níž můžete získaný úvěr použít podle vašeho volného uvážení, přičemž úvěr je jištěn zastavenou nemovitostí. Maximální výše úvěru může být 10 milionů korun, podle ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 1 rok až 20 let. Podmínkou získání úvěru je zřízení osobního účtu v bance.

Vlastnosti Hypotéky na cokoliv UniCredit bank

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 70 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. U Hypotéky na cokoliv získáte výhodnější úrokovou sazbu než u spotřebitelských úvěrů, navíc máte možnost mimořádné splátky bez sankcí. Během trvání smlouvy můžete měnit výši splátek podle toho, jak vám bude splácení více vyhovovat.

Můžete se připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Pojistit můžete i danou nemovitost, dům nebo bytovou jednotku.

Hypotéka na cokoliv od UniCredit bank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Hypotéka na cokoliv od UniCredit bank?

Žádost o produkt Hypotéka na cokoliv můžete podat pomocí online formuláře na internetu nebo na pobočkách UniCredit bank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.