Hypotéka mBank

Poskytovatel hypotéky:BRE Bank S.A.
Výše úvěru:od 200 000 Kč
Max. výše úvěru80 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:1 rok až 40 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4 a 5 let
Vlastnosti hypotéky:
  • zdarma vyhotovení, schválení i čerpání úvěru
  • zdarma vedení účtu
  • mimořádné splátky bez sankcí do 20 % jistiny
  • doba splácení jde rozložit až na 40 let
  • garance úrokové sazby na 30 dní
 
 

Hypotéka mBank je jako jediná bez poplatků

Společnost mBank nabízí různé varianty hypoték, základní je mHypotéka Light. Doba splácení této hypotéky je určena na 1 rok až 40 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 4 nebo 5 let. Podmínkou získání úvěru je zřízení účtu v bance, a také, že budete úvěr schopni splatit do 70 let.

Vlastnosti mHypotéky mBank

Hypoteční úvěr mBank je určen pro občany České republiky ve věku 18 let a více, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

U mBank máte zdarma vyhotovení, schválení i čerpání úvěru a neplatíte ani poplatky za vedení účtu. Při mimořádných splátkách neplatíte sankční poplatky do částky 20 % jistiny. Po dobu 30 dní máte garanci úrokové sazby do vyřízení úvěru.

Můžete se pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě trvalé invalidity a úmrtí. V době trvání hypotéky máte slevu na pojištění 0,25 % z aktuální sazby. V případě ztráty zaměstnání, nebo nemoci trvající déle než 1 měsíc, můžete požádat o odklad měsíčních splátek.

Produkt mHypotéka mBank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat mHypotéka mBank?

Žádost o mHypotéku Light můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu, takzvaných mKioscích nebo finančních centrech mBank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.