Hypotéka Era Poštovní spořitelna

Poskytovatel hypotéky:Poštovní spořitelna a. s.
Výše úvěru:od 200 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 40 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 25 a 30 let
Vlastnosti hypotéky:
  • nízký vstupní poplatek
  • fixace úrokové sazby
  • můžete požádat až do věku 70 let
  • odhad u bytové jednotky zdarma
  • pojištění proti neschopnosti splácet
 
 

Hypotéka Era je dostupná na každé poště

Poštovní spořitelna nabízí hypotéku Era, jejíž minimální částka úvěru je 200 tisíc korun. Maximální výše úvěru může být několk milionů korun, podle ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 40 let. Maximální doba fixace je 30 let. Podmínkou získání úvěru je zřízení Era osobního účtu nebo Era online účtu.

Vlastnosti Era hypotéky Poštovní spořitelny

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 70 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Výhodami jsou garance úrokové sazby 30 dní od požádání, pokud byste si hypotéku rozmýšleli do konečného podepsání. U bytové jednotky vám Poštovní spořitelna provede odhad ceny zdarma. I u této hypotéky se můžete připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání.

Hypotéka Era od Poštovní spořitelny jde použít podle účelu na:

O Poštovní spořitelně

Poštovní spořitelna byla dříve součástí Investiční a poštovní banky (IPB), kterou pod svá křídla v roce 2000 přebrala Československá obchodní banka (ČSOB), jejímž vlastníkem je francouzská finanční skupina Société Générale. Poštovní spořitelna je v Česku specifickou bankou, která má hustou síť poboček, které se nacházejí na přepážkách České pošty.

Jak jde získat Era hypotéka Klasik v Poštovní spořitelně?

Žádost o produkt Era hypotéka můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo na pobočkách České pošty nebo specializovaných centrech Poštovní spořitelny. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.