Hypotéka Dopředu Dozadu Komerční banky

Poskytovatel hypotéky:Komerční banka a. s.
Výše úvěru:200 000 Kč až 6 800 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:až 30 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 a 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • hypotéka jde uzavřít ještě předtím, než máte k dispozici vybranou nemovitost
  • maximální výše úvěru je až 100 % nemovitosti
  • získáte garanci úrokové sazby po dobu 6 měsíců
  • možnost přerušení splácení v případě potíží
  • možnost odložit počátek splácení až o rok
  • i později jdou změnit parametry úvěru
  • umožňuje refundaci peněz investovaných před 12 měsíci
 
 

Hypotéka Dopředu Dozadu vám dá klid na výběr nemovitosti

Komerční banka nabízí speciální produkt Hypotéka Dopředu Dozadu, který umožňuje uzavřít úvěr na bydlení v době, kdy ještě nemáte k dispozici vybranou nemovitost. V tomto případě se jedná o bankovní hypotéku s vázaným účelem na bydlení, která je stanovena na 6 měsíců s možností prodloužit maximálně na 9 měsíců a po jejím uplynutí a splnění náležitých podmínek se hypotéka překlopí na standardní hypoteční úvěr nebo flexibilní hypotéku.

Dává tak zájemcům klid na výběr nemovitosti nebo naplánování rekonstrukce stávajícího bydlení. Rozsah hypotéky je od 200 tisíc do 6,8 milionů korun (85 % z maximálně 8 milionů), doba splácení je určena až na 30 let.

Vlastnosti Hypotéky Dopředu Dozadu Komerční banky

Hypotéka je určena občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů. Hypotéka Komerční banky jde splácet podle vašich potřeb, lze měnit i splátky nebo odložit či přerušit splácení.

Po dobu čerpání budete platit úroky z vyčerpané částky úvěru a jistinu úvěru začnete splácet až po jejím úplném vyčerpání formou pravidelných měsíčních splátek po dobu zvolené doby splatnosti. U hypotéky České spořitelny musí být nemovitost, která je předmětem zástavního práva, pojištěna a je zajištěna smluvním zástavním právem k financované nebo jiné nemovitosti na území České republiky. Je určena pevná úroková sazba na zvolenou dobu od 1 až na 15 let. Úvěr můžete částečně či zcela splatit bez jakékoliv sankce k datu změny úrokové sazby.

Na začátku hypotéky získáváte možnost čerpat úvěr už dva dny po schválení a získáte možnost čerpat hypotéku až do 100 % hodnoty zastavované nemovitosti. Můžete se výhodně pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Hypotéka Komerční banky vám garantuje fixaci úrokové sazby, včetně zvýhodnění pro každé další období fixace. Bez ztráty zvýhodnění na úrokové sazbě můžete při fixaci na 3, 4 nebo 5 let snížit zůstatek hypotéky až o 20 %.

Část této hypotéky nazvaná Hypotéka Dozadu umožňuje dokonce refundaci peněz investovaných do nemovitosti až před 12 měsíci a takto získaná hotovost jde použít na cokoliv.

Hypotéka Dopředu Dozadu od KB jde použít na:

Jak jde získat Hypotéka Dopředu Dozadu od KB?

Žádost o produkt Hypotéka Dopředu Dozadu můžete podat na každé pobočce Komerční banky. Jedná se v podstatě o startovací hypotéku, takže nebudete dokládat výši příjmu ani náležitosti k nemovitosti, ale samozřejmě vyplníte osobní údaje. Ke změnám parametrů úvěru a doložení údajů k nemovitosti dojde po 6 nebo nejpozději po 9 měsících od uzavření.