Hypotéka České spořitelny

Poskytovatel hypotéky:Česká spořitelna a. s.
Výše úvěru:500 000 Kč až 5 000 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:až 30 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 a 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • jde uzavřít až na 5 milionů
  • maximální výše úvěru je až do 100 % nemovitosti
  • splatnost hypotéky až za 30 let
  • nastavení splácení podle vašich potřeb
  • nízké úrokové bankovní sazby, pevná fixační úroková sazba až na 20 let
 
 

S hypotékou České spořitelny získáte úvěr až 100 % ceny nemovitosti

Česká spořitelna poskytuje hypotéku pro fyzické osoby na financování jejich nemovitostí určených k bydlení. V tomto případě se jedná o bankovní hypotéku s vázaným účelem na bydlení. Hypotéka České spořitelny jde splácet podle vašich potřeb, lze měnit i splátky nebo odložit či přerušit splácení. Rozsah hypotéky je od 500 tisíc do 5 milionů korun, doba splácení je určena až na 30 let.

Vlastnosti hypotéky Česká spořitelna

Po dobu čerpání budete platit úroky z vyčerpané částky úvěru a jistinu úvěru začnete splácet až po jejím úplném vyčerpání formou pravidelných měsíčních splátek po dobu zvolené doby splatnosti. U hypotéky České spořitelny musí být nemovitost, která je předmětem zástavního práva, pojištěna a je zajištěna smluvním zástavním právem k financované nebo jiné nemovitosti na území České republiky. Je určena pevná úroková sazba na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 nebo 20 let. Úvěr můžete částečně či zcela splatit bez jakékoliv sankce k datu změny úrokové sazby.

Zdarma v rámci služeb získáváte poplatek za vyřízení, garanci úrokové sazby na 30 dní, což znamená, že se vás nedotkne růst úrokové sazby od okamžiku schválení nabídky do podpisu smlouvy. Dále online ocenění nemovitosti, při které odhad ceny bytu potřebný k vyřízení hypotéky zajistí přímo pobočka banky. Pokud využíváte Osobní účet u České spořitelny, tak získáte slevu z úrokové sazby ve výši 0,50 %.

Na začátku hypotéky získáváte možnost čerpat úvěr už dva dny po schválení a dále možnost čerpat hypotéku až do 100 % hodnoty zastavované nemovitosti. Můžete se výhodně pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Hypotéka České spořitelny vám garantuje fixaci úrokové sazby, včetně zvýhodnění pro každé další období fixace. Bez ztráty zvýhodnění na úrokové sazbě můžete při fixaci na 3, 4 nebo 5 let snížit zůstatek hypotéky až o 20 %.

Hypotéka České spořitelny jde použít na:

Jak hypotéku České spořitelny získat

Žádost o produkt hypotéka České spořitelny můžete podat na každé pobočce. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a kromě dalších běžných údajů i výši vašeho příjmu, náklady domácnosti a příjmu partnera nebo spolužadatele.

O společnosti Česká spořitelna

Česká spořitelna a.s. navazuje od roku 1992 na svou předchůdkyni Spořitelnu českou, která existovala od roku 1825. Počínaje rokem 2000 se Česká spořitelna zařadila do skupiny Erste Group, jedné z nejsilnějších finančních skupin v Evropské unii. Česká spořitelna se orientuje na drobné klienty, malé a střední podniky, ale i větší rozpočtové organizace jako jsou města a obce.

Česká spořitelna se pravidelně umisťuje vysoko v soutěži Fincentrum o banku roku, když v roce 2010 už posedmé v řadě zvítězila v kategorii Nejdůvěryhodnější banka a poprvé i v nové kategorii banka bez bariér. Česká spořitelna je i partnerem nadací Charita Česká republika, Život 90, Sananim, Nadační fond Livie a Václava Klausových, Nadace VIA nebo Nadace Partnerství. V roce 2002 založila vlastní Nadaci České spořiteny.