Hypotéka 2 v 1 Komerční banky

Poskytovatel hypotéky:Komerční banka a. s.
Výše úvěru:od 250 000 Kč
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 a 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • hypotéka jde uzavřít ještě předtím, než máte k dispozici nemovitost
  • neúčelová část do 400 tisíc jde použít na nestavební nákupy
  • možnost odložit splácení až o rok
  • jdou využít výhody Flexibilní hypotéky
 
 

Hypotéka 2 v 1 umožňuje až 400 tisíc použít na nestavební nákupy

Komerční banka nabízí zajímavý produkt Hypotéka 2 v 1, který umožňuje použít neúčelovou část úvěru (maximálně 20 % hypotéky nebo do 400 tisíc) na cokoliv, co bude mít souvislost s danou nemovitostí. To znamená například na vybavení bytu nebo domu nábytkem, elektronikou a další nákupy.

Jedná se o bankovní hypotéku s vázaným účelem na bydlení, rozsah hypotéky je od 250 tisíc do několika milionů korun, které stanoví banka z ceny zastavených nemovitostí. Doba splácení Hypotéky 2 v 1 je určena na 5 až 30 let. Po dobu trvání hypotéky musíte mít v Komerční bance veden běžný účet.

Vlastnosti Flexibilní hypotéky Komerční banky

Hypotéka je určena pro občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé, výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Čerpat úvěr můžete jednorázově nebo postupně po dobu do dvou let od podpisu smlouvy, nejdéle musíte zahájit čerpání do 9 měsíců. Výplata může proběhnout účelově s doložením konkrétních dokladů nebo v případě rekonstrukce může být úvěr placen zálohově bez dokladů, ale pouze do výše 2 milionů korun.

Hypotéku 2 v 1 je možné využít i jako Flexibilní hypotéku, a získat tak možnost odložit začátek splácení až o 12 měsíců, snížit nebo zvýšit výši měsíční splátky nebo až na 3 měsíce přerušit splácení v případě finančních potíží. Úvěr vždy musí být zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která musí být pojištěna, pojistné bude vinkulováno ve prospěch KB a musí jít o nemovitost na území České republiky.

Hypotéka 2 v 1 Komerční banky jde použít na:

Jak jde získat Hypotéka 2 v 1 od KB?

Žádost o produkt Hypotéka 2 v 1 můžete podat na každé pobočce Komerční banky. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele a několik dalších údajů.