Hypoteční úvěr Wüstenrot

Poskytovatel hypotéky:Wüstenrot hypoteční banka a.s.
Výše úvěru:od 300 000 Kč
Max. výše úvěru90 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 5 a 10 let
Vlastnosti hypotéky:
  • nehradíte poplatky za čerpání úvěru
  • možnost proplacení až 1 rok starých faktur
  • možnost čerpání úvěru bez doložení faktur
  • sleva na další produkty Wüstenrotu
  • fixace úrokové sazby
 
 

Wüstenrot hypotéka umožní čerpat úvěr bez faktur

Wüstenrot hypoteční banka nabízí různé varianty hypoték, nejběžnější z nich je Hypotéka na financování bydlení. Doba splácení tohoto úvěru je určena na 5 až 30 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 5 nebo 10 let. Nemusíte mít zřízen účet v bance, ale podmínkou je, že budete úvěr schopni splatit do 70 let.

Vlastnosti Hypotečního úvěru Wüstenrot

Hypoteční úvěr Wüstenrot je určen pro občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Wüstenrot neposkytuje pojištění pro případ neschopnosti splácet hypotéku, nehradíte ovšem žádné poplatky za čerpání úvěru ani za rezervaci úvěrových zdrojů a máte možnost zpětného proplacení až jeden rok starých faktur. Při splnění podmínek máte také možnost čerpání úvěru bez dokládání faktur.

Hypoteční úvěr Wüstenrot jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Hypoteční úvěr Wüstenrot?

Žádost o Hypoteční úvěr můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo na pobočkách Wüstenrot. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.