Hypotéky Hypoteční banka

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Americká hypotéka Hypoteční banky

Doba splácení 5 let až 30 let
Výše hypotéky od 300 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv podle vlastního uvážení
  • nemovitost s americkou hypotékou můžete kdykoli prodat
  • úvěr můžete kdykoliv splatit bez sankcí
Mám zájem Více info  

Hypotéka Hypoteční banky

Doba splácení 5 let až 30 let
Výše hypotéky od 300 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
  • nejširší nabídka hypotečních produktů
  • možnost získání státní podpory
  • sleva pro klienty ČSOB
Mám zájem Více info  
 

Hypotéky v nabídce Hypoteční banky

Hypoteční banka nabízí rozsáhlé možnosti jak si nastavit hypotéku podle vlastních požadavků. Banka rozlišuje hypotéky podle účelu na byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, dům, speciální hypotéky (kombinované produkty), refinancování, peníze na cokoliv (americká hypotéka), pozemek, stavba nebo rekonstrukce a rekreační objekt.

Můžete si ale vybrat i některý z volitelných parametrů, jako je hypotéka bez doložení příjmů, bez poplatků (neplatíte poplatky na začátku splácení) a hypotéka na nemovitost k pronájmu, dále progresívní splácení, degresívní splácení nebo hypotéka zpětně.

Rozsah hypotéky je od 300 tisíc do několika milionů korun, v podstatě není maximální částka stanovena, určuje ji jen celková cena nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 30 let, u některých produktů může být horní hranice výjimečně až 40 let.

Jednou z variant je i Americká hypotéka. Rozsah této hypotéky na cokoliv je od 200 tisíc do 5 milionů korun, horní výše je určena vaší schopností splácet. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 20 let.