Hypotéky GE Money bank

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Variabilní hypotéka GE Money

Doba splácení 5 let až 30 let
Výše hypotéky od 300 000 Kč
Max. výše úvěru80 % z ceny nemovitosti
  • zdarma zpracování úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • smlouva už 6 měsíců před získáním nemovitosti
Mám zájem Více info  

Americká hypotéka GE Money

Doba splácení 5 let až 20 let
Výše hypotéky 200 000 Kč až 1 500 000 Kč
Max. výše úvěru50 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem Více info  
 

Hypotéky od GE Money bank

U počátků společnosti General Elektric Company (GE) stál v roce 1892 světoznámý fyzik Thomas Alva Edison. Postupně se z výrobce žárovek, turbín a lokomotiv stala velká průmyslová společnost, ale zároveň i finanční instituce pod značkou GE Capital, dnešní GE Money. V Česku působí od roku 1997 tři její dceřiné společnosti GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto. V současnosti je GE Money Bank jedním z oficiálních partnerů Českého olympijského týmu.

Společnost GE Money bank nabízí více variant hypoték, nejpoužívanější je Variabilní hypotéka. Další variantou je například Americká hypotéka. Doba splácení Variabilní hypotéky je určena na 5 až 30 let. Úroková sazba se skládá z pevné a variabilní části. Variabilní část se mění jednou měsíčně a pevnou je možné fixovat na 1, 3 nebo 5 let.

Doba splácení Americké hypotéky je určena na 5 až 20 let, přičemž v době uplynutí splatnosti nesmí být klientovi více než 70 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 5 nebo 10 let. Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Úvěr je v tomto případě zajištěn nemovitostí, nevylučuje se, že nemovitostí bude i více.