Flexibilní hypotéka Komerční banky

Poskytovatel hypotéky:Komerční banka a. s.
Výše úvěru:200 000 Kč až 6 800 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:3, 10 a 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • hypotéka jde uzavřít ještě předtím, než máte k dispozici nemovitost
  • jde uzavřít až na 6,8 milionů
  • maximální výše úvěru je až 100 % nemovitosti
  • snížení splátek podle aktuální výše příjmů
  • možnost odložit splácení až o rok
  • rychlejší splacení hypotéky bez sankcí
 
 

Flexibilní hypotéka KB pružně reaguje na změny finanční situace

Komerční banka nabízí zajímavý produkt Flexibilní hypotéka, který umožňuje pružně reagovat na změny finanční situace v průběhu splácení a snížit, přerušit, využít mimořádné splátky bez poplatku nebo odložit splácení úvěru. Jedná se o bankovní hypotéku s vázaným účelem na bydlení, rozsah hypotéky je od 200 tisíc do 6,8 milionů korun, doba splácení je určena na 5 až 30 let. Po dobu trvání hypotéky musíte mít v Komerční bance veden běžný účet.

Vlastnosti Flexibilní hypotéky Komerční banky

Hypotéka je určena pro občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé, výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Čerpat úvěr můžete jednorázově nebo postupně po dobu do dvou let od podpisu smlouvy, nejdéle musíte zahájit čerpání do 9 měsíců. Výplata může proběhnout účelově s doložením konkrétních dokladů nebo v případě rekonstrukce může být úvěr placen zálohově bez dokladů.

Hypotéka Komerční banky jde splácet podle vašich potřeb, lze měnit i splátky nebo odložit či přerušit splácení. V průběhu splácení mají klienti možnost snížení splátky až o 50 % nebo opakovaně využít mimořádné splátky až 20 % z úvěru, výhodou je jistě i možnost odložení počátku splácení až o 12 měsíců nebo možnost přerušení splácení až na dobu 3 měsíců.

Po dobu čerpání budete platit úroky z vyčerpané částky úvěru a jistinu úvěru začnete splácet až po jejím úplném vyčerpání formou pravidelných měsíčních splátek po dobu zvolené splatnosti.

Flexibilní hypotéka Komerční banky jde použít na:

Jak jde získat Flexibilní hypotéka od KB?

Žádost o produkt Flexibilní hypotéka můžete podat na každé pobočce Komerční banky. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele a několik dalších údajů.