Equi hypotéka Raiffeisen bank

Poskytovatel hypotéky:Raiffeisenbank a.s.
Výše úvěru:od 300 000 Kč
Max. výše úvěru50 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 20 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5, 10 a 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • k získání úvěru stačí doložit pouze odhad nemovitosti
  • můžete ji použít k jakémukoliv účelu
  • jde použít na refinancování závazků a půjček – konsolidaci dluhů
  • pojištění pro případ neschopnosti splácet
 
 

Equi hypotéka Raiffeisen bank funguje bez dokládání příjmů

Jednou z variant hypoték od Raiffeisen je Equi hypotéka bez doložení příjmů. Rozsah hypotéky je od 300 tisíc do několika milionů korun, podle celkové ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 30 let. Základní fixace úrokové sazby je na 1, 3, 5, 10, 15 let.

Nejzásadnější, čím se tato hypotéka liší od ostatních, je možnost čerpat úvěr přímo na svůj účet a dále varianta účelového i neúčelového úvěru. K žádosti o tuto hypotéku tak stačí doložit pouze odhad nemovitosti a vaše prohlášení o příjmech bez doložení.

Vlastnosti hypotéky Equi Raiffeisen bank

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 65 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

I u této hypotéky se můžete připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Tuto variantu hypotéky je možné použít i na refinancování závazků a půjček - konsolidaci dluhů.

Hypotéka Equi od Raiffeisen bank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Equi hypotéka v Raiffeisen bance?

Žádost o produkt Equi hypotéka můžete podat online po internetu nebo na pobočkách Raiffeisenbank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.