Hypotéky ČSOB

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Americká hypotéka ČSOB

Doba splácení 3 roky až 20 let
Výše hypotéky 200 000 Kč až 5 000 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • neúčelový úvěr až 70 % ceny nemovitosti
  • mimořádné splátky bez sankcí
Mám zájem Více info  

Bezstarostná hypotéka ČSOB

Doba splácení 5 let až 40 let
Výše hypotéky od 200 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
  • nízký vstupní poplatek
  • zdarma zpracování hypotéky, fixace úrokové sazby po celou dobu trvání úvěru
  • odhad u bytové jednotky zdarma
Mám zájem Více info  
 

Nabídka hypoték od ČSOB

ČSOB byla v roce 1964 založena státem kvůli službám v oblasti volnoměnových operací a financování zahraničního obchodu. Při privatizaci v roce 1999 se stala jejím majoritním vlastníkem belgická KBC Bank. O rok později banka získala problémy zmítanou Investiční a poštovní banku (IPB). Banka dlouho působila na českém i slovenském trhu jako jedna společnost, slovenská pobočka byla oddělena až v roce 2008.

Hlavním obchodními značkami společnosti jsou nyní ČSOB a Poštovní spořitelna. Banka spolupracuje a pomáhá neziskovým organizacím jako jsou Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové nebo Asociace občanských poraden a Nadace Terezy Maxové dětem. ČSOB nabízí rozmanité typy hypoték, nejoblíbenejší z nich je Bezstarostná hypotéka. Kromě této varianty najdete u ČSOB i Hypotéku s garantovanou výší splátky, Hypotéku bez dokládání příjmů, Předhypoteční úvěr a Americkou hypotéku.

Maximální výše úvěru u Bezstarostné hypotéky může být několik milionů korun, podle ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 40 let. Doba fixace může být po celou dobu trvání úvěru. Podmínkou získání úvěru jakékoliv hypotéky u ČSOB je zřízení osobního účtu v bance.

Další variantou je Americká hypotéka, u níž můžete získaný úvěr použít na cokoliv podle vašeho uvážení, přičemž úvěr je jištěn zastavenou nemovitostí. Maximální výše úvěru může být 5 milionů korun, podle ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 3 roky až 20 let.