Bezstarostná hypotéka ČSOB

Poskytovatel hypotéky:Československá obchodní banka a. s.
Výše úvěru:od 200 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 40 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 25, 30, 35 a 40 let
Vlastnosti hypotéky:
  • nízký vstupní poplatek
  • zdarma zpracování hypotéky, fixace úrokové sazby po celou dobu trvání úvěru
  • odhad u bytové jednotky zdarma
  • nemusíte dokládat faktury při výstavbě či rekonstrukci
  • můžete požádat až do 70 let
 
 

Zůstaňte v klidu, u Bezstarostné hypotéky splácíte až 40 let

ČSOB nabízí rozmanité typy hypoték, nejoblíbenejší z nich je Bezstarostná hypotéka. Maximální výše úvěru může být několik milionů korun, podle ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 40 let. Doba fixace může být po celou dobu trvání úvěru. Podmínkou získání úvěru je zřízení osobního účtu v bance.

Vlastnosti Bezstarostné hypotéky ČSOB

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 70 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Momentálně platí akční nabídka na zpracování hypotéky zdarma, takže můžete ušetřit několik tisíc korun. V některých případech vám banka umožní i mimo období změny úrokové sazby provést mimořádnou splátku bez dodatečných sankcí. Výhodou je jistě i to, že banka nepožaduje dokládat faktury během výstavby či rekonstrukce. U bytové jednotky vám ČSOB provede odhad ceny zdarma. Můžete se připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání.

Bezstarostná hypotéka od ČSOB jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Bezstarostná hypotéka ČSOB?

Žádost o produkt Bezstarostná hypotéka můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo na pobočkách Československé obchodní banky. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.