Hypotéky bez registru, hypotéka Euro Money

Poskytovatel Popis   Poznámky  

Báječná hypotéka Euro Money

Doba splácení 6 let až 15 let
Výše hypotéky 50 000 Kč až 10 000 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nezkoumají registr ani váš příjem
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
Porovnat Více info  
 

Hypotéka bez registru je vaším řešením, pokud vlastníte nemovitost, ale přesto nesplňujete některé z podmínek bank nebo se jen nechcete zdržovat vyplňováním složitých formulářů. Hypotéky bez registru poskytuje například společnost Euro Money Czech a.s., kde získáte úvěr až do 70 % z tržní ceny nemovitosti.

Hypotéky bez registru se nazývají nebankovní hypotéky, u kterých máte šanci uspět s žádostí i při zápisu v bankovním registru dlužníků. Do registru se totiž můžete dostat i nezaviněně jako ručitel někoho jiného nebo spoludlužník, například v manželství, či vás tam banky vedou i po zaplacení dávno splacené zpožděné splátky a vám to stále přináší komplikace.

Registrem většinou nazýváme bankovní registr dlužníků (CRU nebo CBCB), ale existují i další registry dlužníků - registr nebankovních dluhů a pohledávek SOLUS, další registry spravují soukromé firmy nebo splátkové společnosti. Někdy je registrem dlužníků myšlen i insolvenční rejstřík, kde jste zapsáni jako dlužníci, když je váš dluh řešen soudem nebo sami požádáte soud o oddlužení fyzické osoby.