Báječná hypotéka Euro Money

Poskytovatel hypotéky:Euro Money Czech a. s.
Výše úvěru:50 000 Kč až 10 000 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:6 let až 15 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nezkoumají registr ani váš příjem
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • ručení i cizí nemovitostí
  • do 500 tisíc není potřeba odhadce
 
 

Báječná hypotéka Euro Money - půjčíte si až 10 milionů

Společnost Euro Money Czech a.s. nabízí pod názvem Báječná hypotéka neúčelovou americkou hypotéku od 50 tisíc až do 10 milionů korun. Doba splácení je určena na 6 až 15 let. Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Navíc Euro Money nezkoumá žádné bankovní či nebankovní registry a nemusíte dokládat ani svůj příjem.

Úvěr je v tomto případě zajištěn nemovitostí, která může být ve vlastnictví až tří osob nebo vašich příbuzných či přátel, kteří budou souhlasit se zřízením zástavního práva. Můžete si zvolit ze čtyř produktů, které se liší výší úvěru i dobou splácení. V první variantě si půjčíte 100 tisíc Kč až 10 milionů Kč se splatností až na 72 měsíců, ve druhé variantě je to 50 tisíc Kč až 2,5 milionu Kč se splatností až 180 měsíců, třetí varianta zní 150 tisíc Kč až 3 miliony Kč se splatností až na 180 měsíců a konečně čtvrtá možnost 200 tisíc Kč až 5 milionů Kč se splatností opět až 180 měsíců.

Vlastnosti Americké hypotéky Euro Money

Americká hypotéka Euro Money je určena pro občany České a Slovenské republiky ve věku od 18 do 75 let. Výhodou této hypotéky je, že do částky 500 tisíc nevyžadují znalecký posudek, takže nezaplatíte další výdaje ještě před samotným sjednáním hypotéky.

Čerpání úvěru probíhá poukázáním částky na váš bankovní účet. Neplatíte žádný poplatek za schválení úvěru ani po zaslání peněz.

Produkt Báječná hypotéka Euro Money jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Báječná hypotéka Euro Money?

Žádost o Báječnou hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu a nejpozději do 48 hodin vás bude kontaktovat call centrum, které zjistí zbylé údaje a informace o nemovitosti i zda hypotéku můžete získat. Následně vás navštíví zástupce Euro Money, který nemovitost nafotí, případně doplní nezbytné dokumenty a během dvou dnů vám oznámí schválení či neschválení americké hypotéky. Při sepsání žádosti o hypotéku budete potřebovat občanský průkaz, kupní smlouvu a list vlastníka (LV).