Americká hypotéka Volksbank

Poskytovatel hypotéky:Volksbank CZ a. s.
Výše úvěru:250 000 Kč až 5 000 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:4 roky až 25 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 a 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv podle vlastního uvážení
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • pojištění zástavní nemovitosti
  • můžete zvolit variabilní nebo fixační sazbu
  • rychlé vyřízení úvěru
 
 

Zvolte si u americké hypotéky variabilní nebo fixační sazbu

Společnost Volksbank nabízí různé varianty hypoték, jednou z nich je Americká hypotéka. Další je například Standardní hypotéka. Doba splácení Americké hypotéky je určena na 4 roky až 25 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 nebo 20 let.

Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Úvěr je v tomto případě zajištěn nemovitostí. Můžete si zvolit mezi variabilní úrokovou sazbou nebo sazbu udržet po libovolnou délku fixace.

Vlastnosti Americké hypotéky Volkbank bank

Americká hypotéka LBBW bank je určena pro občany České a Slovenské republiky ve věku 18 let a více, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Čerpání úvěru probíhá jednorázově poukázáním částky na váš běžný účet u Volksbank. Můžete se rovněž pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě trvalé invalidity a nebo ztráty zaměstnání, stejně tak můžete pojistit i samotnou zástavní nemovitost. Americkou hypotéku u Volksbank můžete použít i ve variantě bez doložení příjmů.

Produkt Americké hypotéka Volkbank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Americké hypotéka Volksbank?

Žádost o Americkou hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo pobočkách Volksbank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.