Americká hypotéka Univerzál Raiffeisen bank

Poskytovatel hypotéky:Raiffeisenbank a.s.
Výše úvěru:od 150 000 Kč
Max. výše úvěru65 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 20 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5 a 10 let
Vlastnosti hypotéky:
  • k získání úvěru stačí pouze odhad nemovitosti
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • jde použít na konsolidaci dluhů
  • mimořádné splátky jednou za rok zdarma
  • pojištění proti neschopnosti splácet
 
 

Hypotéku Raiffeisen Univerzál můžete použít na cokoliv

Rozsah americké hypotéky Univerzál je od 150 tisíc do několika milionů korun, podle celkové ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 20 let. Tuto hypotéku můžete použít k jakémukoliv účelu a nemusí nutně souviset s nemovitostí nebo bydlením. K žádosti o tuto hypotéku tak stačí doložit pouze odhad nemovitosti a vaše prohlášení o příjmech bez doložení.

Vlastnosti Americké hypotéky Univerzál Raiffeisen bank

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 65 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

I u této hypotéky se můžete připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Americkou hypotéku je vhodné použít i na refinancování závazků a půjček - konsolidaci dluhů. Díky zajištění nemovitostí získáte úrok blížící se běžnému hypotečnímu úvěru a je tedy stále niužší než drahé spotřebitelské úvěry. Nově nyní Raiffeisen banka nabízí, že poskytne výhodnější úrokovou míru v případě, když doložíte na co dané prostředky použijete.

Americká hypotéka Univerzál jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Americká hypotéka v Raiffeisen bance?

Žádost o produkt Americká hypotéka můžete podat online po internetu nebo na pobočkách Raiffeisenbank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.