Americká hypotéka LBBW bank

Poskytovatel hypotéky:LBBW bank a. s.
Výše úvěru:250 000 Kč až 6 250 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:4 roky až 25 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 a 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • pojištění nemovitosti u smluvního partnera
  • fixace úrokových sazeb na , 2, 3, 4, 5, 10, 15 nebo 20 let
 
 

Americká hypotéka LBBW bank nabízí více než 6 milionů

Společnost LBBW bank nabízí různé varianty hypoték, jednou z nich je Americká hypotéka. Doba splácení této hypotéky je určena na 4 roky až 25 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 nebo 20 let.

Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Úvěr je totiž v tomto případě zajištěn nemovitostí.

Vlastnosti Americké hypotéky LBBW bank

Americká hypotéka LBBW bank je určena pro občany České a Slovenské republiky ve věku 18 let a více, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

Čerpání úvěru probíhá jednorázově poukázáním částky na váš běžný účet u LBBW bank.

Můžete se rovněž pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě trvalé invalidity a nebo ztráty zaměstnání, což pro LBBW bank zajišťuje smluvní pojišťovna Allianz. U stejné pojišťovny si můžete pojistit i samotnou zástavní nemovitost.

Produkt Americké hypotéka LBBW bank jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Americké hypotéka LBBW bank?

Žádost o Americkou hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo pobočkách LBBW bank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.