Americká hypotéka Hypoteční banky

Poskytovatel hypotéky:Hypoteční banka a. s.
Výše úvěru:od 300 000 Kč
Max. výše úvěru100 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 30 let
Fixace hypotéky:1, 3, 5, 10, 15, 20, 25 a 30 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv podle vlastního uvážení
  • nemovitost s americkou hypotékou můžete kdykoli prodat
  • úvěr můžete kdykoliv splatit bez sankcí
  • pojištění pro případ neschopnosti splácet
  • sleva pro klienty ČSOB
 
 

Hypotéka 2 v 1 umožňuje získáte až 400 tisíc použít na nestavební nákupy

Hypoteční banka nabízí mnoho variant hypoték, jednou z nich je i Americká hypotéka. Rozsah této hypotéky je od 200 tisíc do 5 milionů korun, horní výše je určena vaší schopností splácet. Doba splácení hypotéky je určena na 5 až 20 let.

Vlastnosti Americké hypotéky Hypoteční banky

Hypotéka je určena pro občany České republiky, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů. Podmínkou je, že úvěr musíte být schopni splatit do 70 let. Máte garanci úrokové sazby po dobu 30 dnů, než dojde ke konečnému vyřízení a schválení žádosti.

Můžete se připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. V některých závažných případech je možné při potížích zažádat o odklad splátky až na 6 měsíců. U Americké hypotéky získáte výhodnější úrokovou sazbu než u spotřebitelských úvěrů, navíc máte možnost mimořádné splátky bez sankcí.

Americká hypotéka od Hypoteční banky jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Americká hypotéka v Hypoteční bance?

Žádost o hypotéky Hypoteční banky můžete podat online po internetu nebo na pobočkách Československé obchodní banky s přepážkou Hypoteční banky. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele. Hypoteční banka požaduje i kupní smlouvu na nemovitost.