Americká hypotéka GE Money

Poskytovatel hypotéky:GE Money Bank a. s.
Výše úvěru:200 000 Kč až 1 500 000 Kč
Max. výše úvěru50 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:5 let až 20 let
Fixace hypotéky:1, 2, 3, 5 a 10 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • nižší úroky než u spotřebitelského úvěru
  • výhodné pojištění proti neschopnosti splácet
  • zpracování hypotéky – uzavření smlouvy zdarma
  • pojištění nemovitosti u smluvního partnera
  • větší úvěr můžete ručit dokonce více nemovitostmi
  • fixace úrokových sazeb na 1, 2, 3, 5 nebo 10 let
 
 

Americká hypotéka GE Money poskytne úvěr do milionu a půl

Společnost GE Money nabízí různé varianty hypoték, jednou z nich je Americká hypotéka. Doba splácení této hypotéky je určena na 5 až 20 let, přičemž v době uplynutí splatnosti nesmí být klientovi více než 70 let. Fixace úvěrových sazeb jde získat na 1, 2, 3, 5 nebo 10 let. Velkou výhodou je, že můžete úvěr použít na cokoliv, ale přitom získáte nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru. Úvěr je v tomto případě zajištěn nemovitostí, nevylučuje se, že nemovitostí bude i více.

Vlastnosti Americké hypotéky GE Money

Americká hypotéka GE Money je určena pro občany České republiky ve věku 18 let a více, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti a manželé vždy vystupují jako spolužadatelé. Výjimka by byla pouze v případě odděleného či zúženého společného jmění manželů.

U GE Money máte zdarma zpracování úvěru, ale platíte už za čerpání (aktuální poplatek 500 Kč) a za vedení účtu. Žádosti banka vyřizuje do 5 dnů a úvěr můžete čerpat jednorázově nebo postupně podle účelu, přičemž čerpání musí být zahájeno do 12 měsíců a ukončeno do 24 měsíců od podpisu smlouvy. Čerpání úvěru probíhá jednorázově poukázáním částky na váš běžný účet u GE Money bank.

Můžete se rovněž pojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě trvalé invalidity a nebo ztráty zaměstnání, což pro GE Money zajišťuje smluvní pojišťovna Cardif ProVita. Samotnou nemovitost můžete za výhodných podmínek pojistit u smluvního partnera Generali pojišťovny.

Produkt Americká hypotéka GE Money jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Americké hypotéka GE Money?

Žádost o Americkou hypotéku můžete podat pomocí kontaktního formuláře na internetu nebo pobočkách GE Money bank. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.